Proč pít ze skla?

Jsou skleněné, potažené silikonovým různobarevným obalem. Nepřejímají pachy, uchovávají původní chuť potravin a nápojů. Mají 4 typy uzávěrů a 3 velikosti. Řeč je o skleněných láhvích Lifefactory.

Sklo je důvěryhodným materiálem po celá staletí. Je to jeden z nejzelenějších materiálů na světě, je 100% recyklovatelný a bezpečný. Na rozdíl od plastů, když používáte sklo, nemusíte se obávat škodlivých chemikálií, jako je leptání BPA / BPS do tekutin. Vaše voda chutná lépe ze skleněné lahve, protože tam nikdy není plastová nebo kovová chuť.

Skleněné láhve Lifefactory

Láhve Lifefactory jsou potažené silikonovým různobarevným obalem, který zajišťuje snazší držení a snižuje pravděpodobnost rozbití. Navíc jsou opakovaně použitelné, a tak prospívají životnímu prostředí. Balená voda vytváří obrovské množství odpadu.

Láhve lze mýt v myčce, při mytí není nutné sundávat silikonový obal. Díky širokému hrdlu se velmi snadno udržují i při ručním mytí. Jsou vyrobeny z tepelně ošetřeného sodnovápenatého skla bez obsahu olova. Veškeré materiály jsou BPA/BPS free a bez ftalátů.

Láhev Lifefactory je prostě designová lahůdka, díky které budete nepřehlédnutelní.

Náš tip

Všechny typy uzávěrů jsou navzájem kombinovatelné a lze je použít pro všechny tři velikosti lahví (350, 475 a 650 ml). Můžete si koupit více uzávěrů k jedné láhvi a podle situace či nápoje zvolit ten nejvhodnější.

Od kolébky ke stolu

Ve společnosti Lifefactory nabízíme kompletní sortiment produktů určených pro růst s rodinou v každé životní etapě – od dítěte až po dospělé – nebo „od kolébku až k stolu“. Věříme, že sklo je nejzdravější materiál pro každodenní použití a důležitý v každém věku.

V našem sortimentu najdete skleněné láhve pro batolata, děti, dospělé, cafe kolekce, sklenice na nápoje a vínonádoby pro skladování a přenášení potravin.

Jak vypadají dózy a sklenice?

Dózy mají tři velikosti – 240, 475 a 950 ml a tři barvy. Do sklenic se vejde 300, 325 500 nebo 600 ml tekutiny a zájemci mohou vybírat z šesti různých odstínů silikonových potahů. V nabídce je fialová, zelená, oranžová, modrá, bíla a černá. Oproti tomu dózy jsou k dostání v zelené, bílé nebo fialové.

Všechny Lifefactory produkty jsou vyrobeny s láskou k designu a pestrobarevně rozzáří vaši domácnost. Když si vyberete láhev, dózu nebo sklenici z opakovaně použitelného skla, uděláte tím svému tělu i zemi obrovskou laskavost. Z naší barevné nabídky si určitě vyberete.

 

 

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí finská sauna od společnosti Saunasystem.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy