Nový český server mění svět vyhledávání a nákupu letenek.

Létání letadlem se stalo pro většinu z nás přirozenou součástí našich životů. Každý proto ví, že pořízení letenky někdy nemusí být tak jednoduché. Ačkoliv existuje řada zavedených vyhledávačů, vždy se od vás jako klienta očekává, že přesně uvedete, kdy a kam chcete letět. Nový český vyhledávač vám vyhledá maximum možností i s minimem zadaných informací. A do 5 vteřin. Zobrazené ceny jsou navíc konečné, a 98 % letenek, které se vám, je v reálném čase dostupných.

Nový český vyhledávač letenkylevne.cz v sobě ukrývá patentovaný algoritmus pracující přibližně se 150 miliony kombinací letů z ČR, které jsou průběžně on-line aktualizovány. Díky této unikátní technologii vám tak letenku dokáže vyhledat do rekordních pěti vteřin.

„Naše neuvěřitelná rychlost pramení mimo jiné také z toho, že se nám povedlo jako jedné z prvních firem na světě dohodnout speciální datové propojení se společností Amadeus. Při vyhledávání tedy pracujeme jen s daty, která jsou umístěna přímo v našem systému, nemusíme je sdílet s nikým jiným, ani nevyužíváme služeb jiných vyhledávačů. Proto ta rychlost a komplexnost,“ komentuje Vít Rosberg, generální ředitel letenkylevne.cz.

 Jak funguje vyhledávání?

Jako první krok zadáte parametry, které vás napadnou jako první, například destinaci jižní Evropa v letních měsících. Pak přichází nabídka všech míst v této destinaci, které vás mohou dále inspirovat třeba v tom, že se do dané lokality chcete podívat na více/méně dnů, anebo k jednomu městu přidáte další, nebo kromě vás vezmete s sebou doprovod, cokoliv vás napadne. To vše děláte v jednom okně, nemusíte se nikam vracet zpět, znovu vyplňovat, nic nikam nemizí a vám se před očima jen aktualizují výsledky vašeho vyhledávání dle zadaných parametrů. Příjemný je i fakt, že ihned po otevření těchto stránek vidíte nejlevnější letenky z ČR do celého světa bez omezení, takže pokud se rozhodujete podle ceny, máte hned na první pohled jasno.

Podpora telefonicky

Během cestování letadlem se stává, že kvůli zpoždění nestihnete navazující spoj, dojde k odložení letu apod. Pokud se takto stane, můžete sem kdykoliv 24/7 zavolat (i v anglickém či německém jazyce).

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Odpočinek v sauně

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny od společnosti Saunasystem.

Kuchyňské potřeby

Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy