Teplejší počasí láká k výletům. Pro rodiny s dětmi je auto stále nejčastěji používaným dopravní prostředkem, jak při cestě na výlet, tak při cestě na dovolenou. Trasu a přestávky si totiž mohou naplánovat podle potřeb. Vybavení rodinného vozu se ale vyplatí doplnit o několik praktických pomocníků, například o zrcátko pro dokonalý přehled o dění na zadních sedadlech, organizér se stolkem a spoustou přihrádek nebo podložku pod autosedačku chránící sedadla. Tyto novinky právě představila značka Fieldmann, která nabízí bohatý sortiment autopříslušenství. Více na www.fieldmann.cz

Bezpečnostní zrcátko na dítě

Zrcátko Fieldmann FDAP 60101 pro dokonalý přehled o dětech na zadních sedadlech

Z hlediska bezpečnosti při cestování s dítětem je klíčové soustředění. Ve chvíli, kdy se řidič kvůli kontrole situace na zadních sedadlech otočí, přestává vnímat provoz. Pokud je navíc autosedačka na zadních sedadlech uchycená proti směru jízdy, ani otáčení přehled nezajistí. Pomocníkem v této situaci je nové zrcátko Fieldmann FDAP 60101, které poskytne dokonalý přehled o situaci ve voze. Díky větším rozměrům (25 x 8 cm) a konvexnímu, tedy vypouklému tvaru, zachytí vše, co je potřeba. Dítě v zrcátku může navíc pozorovat sebe i cestující na předních sedadlech. Instalace je snadná, zrcadlo drží díky pružným popruhům pevně, třeba na opěrce hlavy sedadla, ale i jinde. Doporučená akční maloobchodní cena zrcátka Fieldmann FDAP 60101 je 299 Kč.

Pracovní koutek v autě nabídne organizér Fieldmann FDAP 60401 

Organizátor do automobilů

Na cesty je potřeba spousta věcí, které chceme mít po ruce, ale, nenalézaje pro ně vhodné místo, často končí na sedačce a pak na zemi. Všechny tyto drobnosti pojme praktický organizér do automobilu Fieldmann FDAP 60401. Kapsy a přihrádky zpřehlední interiér vozu, vejde se sem spousta drobností, jako jsou kapesníčky, vlhčené ubrousky, zápisník a tužka, nebo třeba deštník. Děti si sem uloží například omalovánky, blok a pastelky. Vyklopením stolečku, který je součástí organizéru, vznikne malý pracovní či hrací koutek. Pokud ve voze cestuje dětí více, zabráníte hašteření, co komu patří, pořízením dvou organizérů. Každý si k sobě uloží své hračky a drobnosti. Organizér je vhodný pro většinu sedadel, instaluje se rychle pomocí bodového upnutí. Doporučená akční maloobchodní cena organizéru Fieldmann FDAP 60401 je 399 Kč.

Podložka FDAP 60201 chrání sedačky před otlaky i znečištěním

Pod dětskou autosedačkou a v její těsné blízkosti se nečistoty doslova koncentrují, ať už jsou to drobečky nebo vylité pití. Nová podložka pod dětskou autosedačku Fieldmann FDAP 60201 ochrání sedadla před zašpiněním, ale také otlaky, které na nich dětské autosedačky zanechávají. Autosedačky potažené kůží si díky podložce zachovají svůj luxusní vzhled, protože zabrání poškrábání. Omyvatelná podložka z pevného materiálu Fieldmann FDAP 60201 je tvarově uzpůsobena autosedačkám, její součástí je také organizér se 3 kapsami v přední části. Doporučená akční maloobchodní cena podložky pod dětskou autosedačku Fieldmann FDAP 60201 je 249 Kč.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy