Máte ve své nabídce šperky pro děti? Poptávka po nich vzrůstá

Příchod nového človíčka na svět, narozeniny malé princezny nebo první den ve škole. Příležitostí pro nákup bižuterie pro děti je spousta a pyšní rodiče či prarodiče je kupují čím dál častěji. Jaké šperky se pro děti vyrábí a v čem jsou speciální?

Šperky se zdobí holky i kluci

Šperky udělají radost především holčičkám. V nabídce All4Silver najdete náhrdelníky, náramky nebo prstýnky. Poptávka roste především po špercích s barevnými krystaly Swarowski. Pokud vyberete decentní vzor, může vaše malá princezna se šperkem vyrůstat a nosit ho dlouhá léta.

Šperky nosí především holčičky, v nabídce All4Silver ale najdete i motivy pro malé kluky. Takovým dárkem, které potěší všechny bez rozdílu, mohou být prsteny, náramky nebo přívěsky s roztomilými a zábavnými vzory.

Dětské šperky All4silver.com/cz (velkoobchod)

Zvolte materiál bez alergenů

Pro malé děti je nejvhodnější vybírat šperky, které nezpůsobí alergickou reakci. Takovým materiálem je například chirurgická ocel nebo stříbro Ag925. S tímto puncem máte jistotu, že materiál není doplněn niklem, který často alergické reakce způsobuje. S dětskými šperky od All4Silver máte jistotu hypoalergenních materiálů.

Vše na jednom místě

Podívejte se na širokou nabídku dětských šperků velkoobchodu All4Silver. Objednávat můžete už od jednoho kusu z velkého množství pohádkových, zvířecích i decentních designů. Máme skladem přes 20 000 produktů a každý týden 30 nových designů. Objednávat můžete už od 2 500 Kč a při nákupu nad 10 000 Kč vám jej přivezeme zdarma.

https://www.all4silver.com  | velkoobchod se šperky

 

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí finská sauna od společnosti Saunasystem.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy