V Česku počty případů nákazy koronavirem neustále stoupají a restrikce zůstávají stále stejné, v okolních státech není situace lepší, ale kam vyrazit s dětmi o jarních prázdninách, když čtyř stěn má už celá rodina dost? Řešením je vyjet si k moři a užít si naplno sluníčka, doplnit vitamín D a zase se volně nadechnout! A kam se dá letět z Prahy za sluníčkem? Lákavé jsou Kapverdy, Egypt, a dokonce zcela bez testu lze letět na exotický Zanzibar!

Kapverdy lákají na pláže i gastronomii

Kde si děti užijí radovánek a blbnutí ve vodě? Rozhodně na Kapverdách, kde se pohybují teploty okolo 26 °C s teplotou vody asi 22 °C. Celkem deset ostrovů nabízí překrásné a dlouhé písčité pláže, kde budete zcela v bezpečí, protože i v běžné turistické sezóně jsou liduprázdné. Pro jistotu si ale sjednejte cestovní pojištění a koronavirus už nemusíte řešit. Naopak řešte, kam vyrazíte na výlet. Vyzkoušíte koupání v lávových jezírcích v zátoce Buracona? Objevíte jeskyni Magické oko na ostrově Sal nebo snad fata morganu pod horou Monta Grande?

Do Egypta na památky nebo za potápěním?

Další destinací, která zve k návštěvě v těchto měsících je Egypt, kde jsou otevřené památky a pamětihodnosti. Letošní rok jsou navíc liduprázdné, o to více si můžete cestování užít. Pro záruku pohodové dovolené si sjednejte cestovní pojištění online a pak se vydejte na cestu faraonů nebo naopak do hlubin podmořského světa Rudého moře. Děti jistě ocení výlety lodí s potápěním u korálových útesů nebo jízdy v džípech v poušti.

Exotický Zanzibar zcela bez testu

Zatímco na Kapverdy postačuje pro vstup negativní antigenní test, do Egypta PCR test, na exotický Zanzibar nepotřebujete žádný, postačí tedy pojištění do zahraničí. O důvod víc, proč objevit tuto exotickou a vzdálenou lokalitu, která patří k Tanzanii. Zanzibar patří mezi nejkrásnější místa Afriky a láká na překrásné pláže a koupání v průzračné vodě. Ostrov můžete objevovat ze sedla skútru, rozhodně neopomiňte zajet k rodnému domu Freddieho Mercuryho, poznejte historii Sultánského paláce nebo se bavte v obřím želvím akváriu Mnarani.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč je infrasauna od SaunaSystem tak oblíbená? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy