Foto: pixabay

Podle čeho si vybíráte kabelku? Napadlo vás někdy zamyslet se kromě barvy, stylu a toho, že „se vám líbí“, i nad tím, jaký model nejlépe pasuje k vaší postavě?

Postava typu „obdélník“

Tento typ postavy se nevyznačuje výraznými ženskými křivkami. Díky tomu mu ale bude slušet většina typů kabelek – ať už s dlouhým či krátkým popruhem, do ruky nebo přes rameno – a nemusí se bát ani prostornějších tašek nebo stylového batůžku.

Postava typu „jablko“

Patříte k ženám, které potřebují zamaskovat větší bříško? Nesnažte se ho zakrývat obrovskou kabelkou a naopak sáhněte po středně velké klasické kabelce přes rameno, nebo po zajímavém crossbody modelu. Slušet vám budou i módní aktovkové kabelky do ruky.

Postava typu „hruška“

Ženská silueta ve tvaru hrušky se vyznačuje výraznými a širokými boky. Udělejte ze své „nedokonalosti“ přednost. Ideální pro tento typ postavy jsou kabelky do ruky, protože nepřitahují zbytečnou pozornost k bokům. Slušet vám také bude elegantní psaníčko.

Postava typu „přesýpací hodiny“

Vaší předností je vosí pas a dokonalé ženské křivky. Jako stvořené jsou pro vás kabelky do ruky i přes rameno jakéhokoliv tvaru, velikosti či barvy. Nebo svůj outfit doladíte hezkým drobným batůžkem? Dovolit si můžete prakticky cokoliv.

Důležité je kabelky vybírat také s ohledem na výšku. Menší postavě budou obecně lépe slušet kabelky malých rozměrů. Vyhněte se obrovským taškám, za kterými budete vypadat ještě menší. Vysoké ženy by se naopak měly vyvarovat příliš dlouhým modelům kabelek. Ideální velikost kabelky pro ně je taková, která je stejně široká jako vysoká.

Zdroj: Deichmann

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Proč jsou venkovní sauny tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy