Čas je nejvzácnější komoditou lidského života, protože se neobnovuje. Ale můžete ho využívat ke své plné spokojenosti a zatočit se všemi jeho zloději. Stačí do vašeho pracovního i osobního života zařadit hlavní zásady time managementu.

Dokonale je ovládnete na interaktivním školení společnosti ICT Pro, které vás kromě samotného času naučí zvládat i stres, asertivně jednat se spolupracovníky a nebát se změn.

Hlavní náplní kurzu je sebepoznání, vytvoření osobní SWOT analýzy, určení priorit a hlavních i dílčích cílů, práce s analytickými nástroji time managementu, poznání nejčastějších zlodějů časů, zvládnutí řízení času včetně vytvoření týdenních, měsíčních a ročních plánů, zvládnutí delegování či prokrastinace i trénink přijetí nových návyků. Možná vás překvapí poznání, že zlodějem svého času jste z velké části přímo vy, až teprve pak vás o něj okrádají jiné osoby či situace…

Školení time managementu, zaměřené na rozvoj osobnosti a self development, trvá dva dny, vždy od 9 do 17 hodin. Je časovou a finanční investicí, která se vám bohatě vyplatí, protože díky ní získáte až dvě hodiny denně navíc pro vaši rodinu a zájmovou činnost. Samozřejmě to nebude jen tak, hlavně zpočátku je nutná důslednost a disciplína, ale záhy budete mít svůj čas 100% pod kontrolou.

Jak hodnotí školení time managementu jeho účastníci?

Školení time managementu od společnosti ICT Pro už absolvovalo mnoho lidí, kteří si chtěli lépe zorganizovat čas, zvládat bravurně pracovní termíny, více se věnovat svým blízkým a celkově podpořit zdravý životní styl. Zde jsou jejich dojmy:

  • Stanislav Z. (Hanon Systems Autopal s.r.o.): „Kurz byl velmi poučný. Využiji uspořádání času pro zvládnutí všech úkolů. Lektor má obrovské zkušenosti s touto problematikou. Hodnotím velmi pozitivně.“
  • Iva M. (Lear Corporation Czech Republic s.r.o.): „Školení bylo pohodové, vtipné a svěží. Zaujala mě organizace pracovních úkolů, důraz na biorytmus těla.“
  • Veronika P. (LAUFEN CZ s.r.o.): „Kurz byl zajímavý i zábavný, nové informace byly přínosem. Líbilo se mi mnoho praktických cvičení.“
  • Jaroslav S. (FLSmidth spol. s r. o.): „Školení bylo jednoznačně přínosem pro pracovní i osobní život.“
  • Martina V. (RPIC-ViP s.r.o.): „Přínosné, příjemné. Nikoli strohá teorie, ale interaktivní moderní školení.“

Shrnutí: Co vám přinese moderní školení time managementu?

  • Podle vašich silných stránek a hodnot si vytvoříte osobní vizi.
  • Naučíte se pracovat se svou energií, emocemi a stresem.
  • Ve shodě s osobní vizí vybudujete svůj systém řízení času.
  • Natrénujete a osvojíte si techniky pro efektivní využití času.

Na Time management navazuje Stress management

Školení Time management (TIME) představuje web společnosti ICT Pro, kde najdete i nejbližší vypsané termíny v Brně či Praze. Lze uspořádat také školení „na míru“ ve vašich firemních prostorech – v termínu, s obsahem a délkou, jaká vám bude vyhovovat.

Zájemci o problematiku mohou pokračovat také dvoudenním školením Stres a psychická pohoda (OSSM). Je určené všem, kteří na sobě pociťují negativní dopady stresu – nedostatek spánku, podrážděnost, nesprávnou životosprávu, narušené vztahy či ztrátu motivace. Naučíte se na něm využít „dobrý“ stres jako hybnou sílu a naopak ze svého života odstranit „špatný“ stres, který negativně ovlivňuje zdraví a mezilidské vztahy. 

Zatímco ztrácíte svůj čas váháním a odkládáním, život utíká… Zatočte se zloději času jednou provždy a přihlaste se na školení time managementu, vedené lektory uznávanými odbornou i laickou veřejností.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy