Snahou každého rodiče je rozvíjet ve svých potomcích nejlepší vlastnosti a podporovat jejich přirozené nadání. Metody, jak dítěti pomoci najít zábavný přístup k vědomostem, sebevědomí a úspěchu, mohou být různé. Důležité však je, aby v nich od malička hravě a přitažlivě posilovaly jejich přirozenou zvídavost a fantazii. To umožňuje mezinárodní projekt AMAkids, který rozvíjí tvůrčí a logické myšlení, zlepšuje paměť, posiluje koncentraci pozornosti a významně zrychluje vnímání a zpracovávání informací.

Objevte ve svém dítěti talent

Ne každý člověk má to štěstí, že se jeho nadání například k hudbě, sportu, matematice nebo výtvarnému umění projeví samo od sebe. Skutečnost, že se ve vašem potomkovi ukrývá nový Picasso nebo Stravinskij, vám může zůstat utajena a kdo ví, kolik neprojevených talentů zůstalo světu zbytečně ukryto.

AMAkids jako zábavné vzdělávání

Možná stojíte před úkolem, čím v dítěti vzbudit alespoň trochu zájmu k jiné činnosti, než je hraní her na počítači a sledování televize. Nebo váš syn nechce chodit do školy, protože ho nebaví počítání a vaše roztomilá holčička se vzteká, že jí nejde gramatika? Objevte pro ně AMAkids, akademii rozvoje intelektu.

Harmonický rozvoj bez hranic

AMAkids provádí výuku dětí a dospělých podle speciální metody, která pod názvem mentální aritmetika stimuluje přitažlivou a účinnou formou harmonický rozvoj obou mozkových hemisfér a tím výrazně zvyšuje mentální schopnosti a inteligenci dětí.

Abakus není „sprosté“ slovo

Základem mentální aritmetiky je výuka techniky ústního rychlého počítání pomocí abakusu, starověkého japonského počítadla, velmi podobného tomu, které známe z dětství. Rozdíl mezi počítadly však spočívá v tom, že čísla na abakusu jsou označována jejich určitou polohou na tyčce, nikoli pouze počtem kuliček. Určité schéma pohybu prstů na ruce rozvíjí jemnou motoriku a umožňuje počítat v hlavě mnohem rychleji a bez chyb. 

Od vnoučat až po prarodiče

Pro studium je nejúčinnější věk přibližně od 5 do 16 let, ale metoda AMAkids efektivně pomáhá všem věkovým skupinám. V případě nejmenších dětí je důležitá jejich schopnost počítat do 10 a u lidí nad 60 let není omezením nic jiného, než chuť k dalšímu rozvoji. 

Cesta k sebevědomí a úspěchu

Absolvování kurzů AMAkids pomůže dítěti objevit a rozvíjet jeho vlohy, zlepšit studijní výsledky a upevnit sebevědomí. Zvýší jeho motivaci a nasměruje ho k zájmu o vzdělání. U školáků, kteří bojují s horšími studijními výsledky, nastartuje jejich snahu a zlepší postavení v kolektivu.

Zajíce v pytli kupovat nebudete

Ještě nejste rozhodnuti a rádi byste získali více informací? Navštivte zdarma ukázkové lekce AMAkids v Praze a na Kladně, kde vám tuto unikátní metodu zkušení lektoři rádi představí.

Pár čísel na závěr

Amakids je uznávaná mezinárodní společnost s působností ve 12 zemích, v nichž více než 800 trenérů vyučuje v téměř 600 centrech. Číslo 102 944 vyjadřuje dosavadní počet absolventů, kteří touto efektivní metodou rozvoje prošli.

www.amakids.cz

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy