Svatební sezóna je v plném proudu, kdo by je nemiloval? Spousta zábavy, radosti, známých lidí… Každý chceme na svatbě vypadat skvěle a to bez ohledu na to, jestli jsme účinkující v hlavní roli anebo blízkým kamarádem nevěsty či ženicha. Co tedy na sebe, čím se vyšperkovat, aby naše doplňky skvěle ladily s outfitem? Svatbě se dříve říkalo veselka – od slova veselit se. Rozhodně je na místě brát uvolněnou atmosféru rodinného kruhu, která si ale zaslouží důstojnost a pečlivý výběr jednotlivých komponent.

Svatebčané

Nepsaným pravidlem platným pro každého svatebčana, je „nevzbudit větší dojem než nevěsta“. Je to její den. Každá žena chce vypadat na svatbě krásně, ale neměla by působit příliš vyzývavě. Jemné šaty v jemných pastelových barvách, nebo i výraznějších, ale jednodušších střihů sahajících alespoň mírně nad kolena, jsou jednoznačně skvělou volbou. A pozor na bílou! Ta náleží nevěstě. Šperky s elegantním podkresem mohou pozvednout celkový dojem o level výš. Žádné kudrliny, žádné barevné propletence, ale decentní linie, jemné detaily a svůdné křivky.

Pánové si mohou s oblečením také vyhrát. Není pravda, že na obleku není co zkazit a že musí působit nudně, naopak. Existuje spousta střihů a barev obleku, košilí i kravat. Stejně tak se nabízí i spousta variant hodinek, pásků a náramků.

Nevěsta

Královna celého dne nepodcení jediný detail, který by mohl zkomplikovat tento velký den. Od organizace celé svatby až po dokonalé ztvárnění oslňující krásy jí samotné – na všem si dá pečlivě záležet. Šperky, které by její krásu ještě více podtrhly, mohou například skvěle ladit s úpravou nehtů. Zasazení drobných kamínků či perliček do manikúry lze skombinovat s výběrem jemných šperků, které dotáhnout celkový dojem k dokonalosti.

Ženich

Ženich si na náušničky, zdobené nehty a čelenky sice nepotrpí, ale i on má právo ozdobit své zápěstí slušivým módním doplňkem. Obzvlášť, když jde o praktické, elegantní hodinky. Kožený pásek a jednoduchý ciferník je ideální variantou, která by měla barevně ladit s páskem a obuví.

Svědkyně

Svědkyně bývá pravou rukou nevěsty. Pomáhá jí s přípravami, měla by mít v malíčku harmonogram a pomoct nevěstě zbavit se trémy. Hodinky budou v tomto případě na místě. K pastelovým barvám šatů se bude hodit elegantní ciferník bez příkras, který však bude sám o sobě ozdobný. Přesně takové představila značka Calvin Klein v nové letní kolekci Full moon. Kombinace jemného ciferníku s koženým páskem v různých barevných provedeních se stane oblíbeným doplňkem, který nebudete chtít sundat z ruky po celý rok.

Svědek

Muži se smyslem pro dokonalý vzhled mohou své doplňky do detailu sladit se skvěle padnoucím oblekem stejně tak jako ženich. Opět to budou hodinky, které vhodně ozdobí zápěstí muže. Jejich styl by měl korespondovat s typem akce i s osobitým stylem jejich nositele. Kdo prahne po dalších vychytávkách, nenechá náhodě manžetové knoflíčky, které se vyrábějí i jako součást kolekce zahrnující hodinky a přívěšek na krk.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si s partnerem příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí infrasauna pro dva SaunaSystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy