Úklid domácnosti nepatří mezi oblíbené činnosti nikoho z nás, pokud tedy nejste Monika z Přátel. Naštěstí existují chytří pomocníci, kteří odvedou práci za vás. Jedním z nich je nový robotický mop Braava Jet m6 od firmy iRobot, který dokonale vytře celou vaši domácnost. Stačí zmáčknout jedno tlačítko nebo použít mobilní aplikaci.

Nečekaná návštěva

Pozvali se k vám kamarádi na večeři nebo nečekaně přijede partnerova maminka, ale vy jste stále v práci? Žádný problém, stačí použít aplikaci iRobot HOME a nastavit začátek úklidu. V aplikaci si můžete robota i pojmenovat a určit si, ve které místnosti potřebujete aktuálně začít vytírat. Jestliže se během úklidu robot vybije, dojede se automaticky dobít a pak pokračuje ve vytírání, dokud nebudou místnosti zcela uklizeny. Robot Braava Jet m6 je ideální pro tvrdé plochy, jako je dřevo, dlaždice a kámen.

Doma je doma

Každý z nás má doma různé komody, stolky, sošky z cest či květináče. Toto vybavení dotváří celkový vzhled místností a doplňuje útulnou atmosféru domova. Horší už je pohyb s mopem v ruce okolo těchto věci. Kolikrát se vám stalo, že jste rukojetí mopu zavadili o květináč a na poslední chvíli zabránili neštěstí? Robotický mop Braava Jet m6 se pomocí inteligentního mapování Imprint dokonale seznámí s půdorysem domácnosti a bude mít přehled o všech překážkách v cestě. Díky designovému tvaru dokáže uklízet těsně podél hran nábytku a ano, dostane se i do všech koutů, které také pečlivě vytře.

Rychlý úklid není problém

Můžete si vybrat, jestli chcete suchý úklid, nebo mokré vytírání. Stačí nasadit čisticí podložku a robot začne uklízet. V režimu mokrého vytírání si Braava díky trysce poradí s lepkavou podlahou nebo kuchyňským tukem. Suchý režim se používá pro rychloúklid, když nemáte po ruce vysavač a stačí vám, když bude uklizeno tzv. „na dvorečku“. Po dokončení programu robota jednoduše podržíte nad odpadkovým košem a stisknutím tlačítka se podložka uvolní do koše. Součástí každého balení jsou jak jednorázové podložky pro mokrý i suchý úklid, tak opakovaně použitelná podložka, kterou jednoduše vyperete v pračce.

Dokonalá dvojka

Milovníci Star Wars jistě znají nerozlučnou dvojici robotů, kteří při sobě drželi v dobrém i zlém. Takového parťáka může mít i vaše Braava. Perfektně si totiž rozumí s robotickým vysavačem Roomba i7. Společnost iRobot vytvořila k dokonalému úklidu dva roboty, jeden, který by uměl vše, nikdy neodvede 100% efektivní práci. Díky technologii Imprint Link spolu roboti komunikují a vyrážejí uklízet synchronizovaně, jeden po druhém. Nejprve Roomba místnost důkladně vysaje, a jakmile zajede do dokovací stanice, vyráží Braava vytírat. Nerozlučná dvojka!

Braava Jet m6

Malý pomocník pro vaši domácnost, který vám ušetří spoustu času a pečlivě vytře všechny místnosti. Můžete ho ovládat aplikací v mobilním telefonu z práce, při cestě domů, zkrátka kdykoliv. Pomocí nejmodernější mapovací technologie Imprint má dokonalý přehled o půdorysu domácnosti a díky designovému tvaru se dostane i na těžko dostupná místa. Doporučená cena 16 999 Kč na irobot.cz.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy