Nikdy nevyjde z módy, nemusíte si lámat hlavu nad velikostí nebo barevnou kombinací. Krásná vůně totiž sluší každému! Toaletní vody jsou stálicemi pod vánočními stromečky a zcela jistě provoní i letošních nadílky.

Vůně, která zaujme naše smysly

Vůně jsou často tím prvním, co naše smysly zachytí, a tím posledním, co zapomenou. Doprovází nás na každém kroku, ovlivňují celý náš život a vyjadřují naši osobnost. MANUFAKTURA představuje jedinečnou a rozmanitou paletu vůní prostřednictvím toaletních vod inspirovaných královstvím bylin, květin, ovoce a koření. Originální pánské a dámské vůně nabízí nezvykle rafinované kombinace přírodních tónů opravdu pro každého.

Toaletní voda se skládá ze tří úrovní vonných kompozic

Věděli jste, že každá toaletní voda má tři úrovně vonných kompozic? Každá z nich se uvolňuje postupně a dohromady spolu tvoří harmonický vonný celek, který Vás bude provázet na každém kroku.

Jaký první dojem na nás vůně udělá a zda nás zaujme či nikoliv má na svědomí hlava parfému. Tvoří ji intenzivní tóny, které se rozvoní ihned po aplikaci. Nejčastěji se jedná o citrusové, svěží, šťavnaté a lehce květinové vůně, které rychle odeznívají, aby daly prostor trvalejším tónům ukrytým v srdci toaletky. Tyto vůně určují charakter celé toaletní vody, jsou výraznější a často zastoupeny hlavně květinovým aroma. Následuje základ parfému, který má nejdelší trvanlivost, je jemný, ale zároveň osobitý a charakteristický, protože je tvořen kořeněnými, dřevitými a orientálními vůněmi kombinovanými s akordy exotického ovoce nebo květin.

Voňavé tipy:

Pro ženy: Jiskřivé ovoce a něžné květiny

Sportovní lehká ovocno-květinová vůně Women 002 je ideální pro veselé a aktivní dívky i dámy.

Hlava: ananas, mandarinka, černý rybíz, hruška; srdce: růže, jasmín, frezie, základ: santalové dřevo, ambra, mošus

Pro muže: Vůně dálek a dobrodružství


Příjemně lehká, záhadná, ukrývající v sobě sílu a energii. To je toaletní voda Men & Sail.

Hlava: limetka, bergamot, mandarinka; srdce: levandule, růže, geranie; základ: ambra, santalové dřevo, cedrové dřevo, mech, mošusy

Darujete letos vůni pod stromeček?

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy