Rukavice, šály, čepice, ale i nákrčníky a čelenky jsou nepostradatelným pomocníkem v chladných dnech. Co od nich očekáváme? Chceme, aby nás zahřály, ale zároveň by měly být trendy. Které by vám v letošní sezóně neměly chybět?

Co na hlavu?

Doplněk, který vás napadne jako první v rámci zimního oblékání, bude pravděpodobně čepice. Navíc přikrývka hlavy dokáže okořenit váš outfit během chladnějších měsíců. Rozmanitost vzhledu, typů, módních interpretací a různých barevných řešení nemá mezí. Nepřehlédnutelná budete v kulichu s bambulí, která krásně oživí celkový look. Bambule nalezneme jak na klasických kuliších, tak i na oversize čepicích.

Sáhnout můžete také po baretu. Tato pokrývka hlavy má nádech francouzské elegance a hodí se na zimu i přechodná jarní a podzimní období. Do módy se v poslední sezóně vrátila pletená čelenka. Oživit ji můžete mašlí, která se nosí uprostřed čela, nebo na spáncích.

Bez šály ani krok

Šály dokáží dodat celkovému zimní looku šmrnc, a tak si na jejich výběru dejte záležet. Na výběr máte z různých délek, vzorů i materiálů. Šála již není jen na omotání krku. Moderní jsou objemné pletené šály, do který se zabalíte úplně celá.

Oblíbené jsou také pletené nákrčníky tzv. tunely. Jejich výhodou je, že se nemusí vázat, jednoduše je kolem krku pouze omotáte.

Kam strčit ruce?

Za nejpraktičtější zimní doplňky jsou považovány rukavice. Při výběru dávejte pozor na zvolený materiál – u všech zimních doplňků a rukavic obzvlášť platí, čím teplejší, tím lepší. Zvolit můžete například kožené, které působí žensky a dodají outfitu punc luxusu. Nic nezkazíte ani klasikou, tedy pletenými rukavicemi a zaručeně nejteplejší jsou palčáky s kožíškem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy