Foto: tycinkafit.cz.

Léto je jedním z nejoblíbenějších ročních období. Je to doba dovolených a odpočinku, často však bývá spojováno i se zvýšeným stresem. V práci musíme vše doladit do detailu, abychom si mohli vzít na týden či dva volno, do toho zabalit kufry na dovolenou, vyzvednout děti u babičky, odvézt je na tábor, na nic nezapomenout…někdy je toho až nad hlavu!

Pro chvíle, kdy vám docházejí síly nebo prostě jen potřebujete krátkou pauzu a něco sladkého, jsou tu cereální tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina. Bez ohledu na to, zda sáhnete po ovocné Fit fruit, Fit Smoothie s netradičními kombinacemi ovoce a zeleniny, klasické Fit müsli či Fit Protein plné vlákniny, určitě neprohloupíte.

Vždy na vás čeká nutričně vyvážená svačina plná postupně se uvolňující energie. Tyčinky Fit navíc výborně chutnají a dodají vašemu tělu potřebnou vlákninu, vitamíny, minerály a stopové prvky. Prostě ideální chytrý pamlsek, a to nejen pro letní období.

Mix müsli tyčinek Fit je výhrou v aktuální letní soutěži. Pojďte si o ně zahrát, ať je můžete vyzkoušet co nejdříve. Stačí najít správnou odpověď na soutěžní otázku a mít trochu štěstí.

Která z tyčinek z portfolia značky Fit je ve všech příchutích bezlepková?

a) Fit Go

b) Fit müsli

c) Fit Challenger

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

Vaše správné odpovědi zasílejte prosím na [email protected] do 31. 9. 2020. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy