Minulý týden proběhla ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS vernisáž prodejní výstavy fotografa Roberta Vana s názvem VÝBĚR Z DÍLA. Fanouškové světoznámého tvůrce, příznivci černobílé fotografie i ti, kdo v těchto dnech hledají povzbuzení a inspiraci, mohou výstavu navštívit až do 30.10.2020. Akce se koná pod záštitou starostky Prahy 2 Mgr. Jany Černochové za nezbytných bezpečnostních opatření a část z jejího výtěžku bude věnována na podporu dobročinné organizace DEBRA ČR.

Zahájení výstavy fotografií s názvem ROBERT VANO – VÝBĚR Z DÍLA proběhlo za účasti autora fotografií Roberta Vana, módní designérky a ikony stylu Liběny Rochové, patronky dobročinné organizace DEBRA ČR podporující pacienty s nemocí motýlích křídel a dalších významných osobností, a také za podpory Městské části Praha 2 a starostky Prahy 2 Mgr. Jany Černochové.

Ojedinělou atmosféru slavnostnímu večeru vernisáže dodalo exkluzivní šampaňské MUMM, které si hosté vychutnávali z charakteristických červených skleniček po celý večer. Značka G.H. MUMM je tradičně vnímána jako podporovatel kreativity a umělecké symbiózy. Šampaňským MUMM byla zároveň pokřtěna speciální edice kalendáře s názvem ROBERT VANO 2021. Výtěžek z prodeje tohoto kalendáře bude věnován na podporu dobročinné organizace DEBRA ČR. Značka G.H. Mumm má své historické kořeny už v roce 1827, kdy ji založil Peter Arnold Mumm a Champagne dodnes nese jeho jméno.

Výstava vybraných 40 fotografií Roberta Vano probíhá od 30.9. do 30.10.2020, vždy od pondělí do soboty v čase 10:00 – 18:00 hodin ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS, Na Slupi 17, Praha 2. Základní vstupné na výstavu je 110 Kč, vystavené fotografie je možné v průběhu výstavy zakoupit a po jejím skončení spolu s podpisem autora a pečetí pravosti obdržet.

Počínaje vernisáží výstavy dne 30.9.2020 bude možné na místě zakoupit kalendář s výběrem dvanácti černobílých fotografií Roberta Vana na příští rok. Z každého prodaného kusu bude část výtěžku věnována na dobročinné účely.

Výše vstupného na výstavu:

  • Dospělý: 110 Kč 
  • Student / kartička ISIC apod. 80 Kč
  • Senior / OP nebo SENIOR PASS 80 Kč
  • ZTP: zdarma
    Dítě do 6 let: zdarma
  • Rodinné vstupné: 250 Kč
  • (2 dospělí + 2 děti mladší 15 let)
Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Toužíte po domácím saunování? Infrasauna pro jednoho od SaunaSystem je ideálním řešením!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy