foto: pixabay

Vše začalo v 60. letech 20. století. Po ukončení studia biologie a biochemie byl Albert Laporte přijat do prestižního týmu na pařížské klinice popálenin Hôpitaux de Paris. Během vývoje speciálních mastí pro případy vážně popálené kůže se mu podařilo uskutečnit důležitý objev – jestliže aplikujete mast na popáleninu, dochází nejen k jejímu uzdravení, ale současně k harmonizaci funkcí tělesných orgánů. Výsledkem není jen uzdravení popálenin, ale kompletní regenerace pokožky, která je následně hladší, pevnější a bez vrásek. Albert Laporte, průkopník na poli dermokosmetiky, svůj objev představil jako tzv. buněčnou terapii, jejíž princip spočívá v poznání, že pokožkou lze do těla dopravit důležité látky, nezbytné pro správné fungování lidského organismu. Vysvětlil, že jestliže správně fungující tělesné orgány a buňky získávají kvalitní výživu, uchová si pokožka svou přirozenou krásu a zdraví. Koncept buněčné terapie formulací tematických léčebných metod využil Dr. Laporte pro zmírnění utrpení pacientů a zlepšení stavu jejich zásadně poškozené pokožky.

Jednotlivé buňky potřebují pro své optimální fungování aktivní výživné látky v určitém poměru a množství. Množství i poměr výživných látek je přitom pro každou buňku individuální. Aktivní látky jsou vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny, tedy výživné látky, které by měl člověk získávat výživou. Průmyslově zpracovaná strava však neumožňuje získávání všech výživných látek v optimálním množství a poměru tak, jak je jednotlivé buňky potřebují.

Foto: GERnétic

Aby se aktivní látky dostaly k daným orgánům, zakomponoval Dr. Albert Laporte do přípravků GERnétic tzv. rekonstituované buňky – nosiče aktivních látek. Dokážou proniknout všemi vrstvami kůže, přinášejí jí kvalitnější výživu, a tím zlepšení její funkce.

V následujících letech se Albert Laporte začal plně věnovat rozsáhlým výzkumům v oblasti buněčné terapie a biologie. Objevil metodu, jak v krémech stabilizovat a uchovat aminokyseliny, nezbytné pro obnovení buněčné harmonie pokožky. Fascinujícími objevy byl motivován k dalšímu studiu a stal se světově uznávaným odborníkem nejen v buněčné terapii, ale také na poli vitaminologie, vědy o stopových prvcích, homeopatie a přírodní medicíny.

V 70. letech představil Albert Laporte své první krémy – kromě SYNCHRO také CYTOBI. Měl úspěch a pro svůj sen nadchnul tým špičkových specialistů, s nimiž o několik let později otevřel své známé laboratoře – Laboratoires GERnétic Synthèse pro vývoj a výrobu dalších přípravků kosmetiky GERnétic. Pro své laboratoře vybral to nejlepší místo: Château d´Ensoulés, obklopené nedotčenou krajinou Pyrenejí, ideální prostředí pro kultivaci, vývoj výrobu 100 % přírodních bio produktů.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si s partnerem příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí infrasauna pro dva SaunaSystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy