Foto: LUMINIA

Den matek se blíží a vy stále hledáte vhodný dar, který by byl ideálním vyjádřením úcty a vděku? Ať už plánujete obdarovat mámu nebo babičku, LUMINIA ve svém portfoliu produktů nabízí všechno, co si představíte pod dokonalým dárkem. Křišťálové, ručně vyráběné svíčky, luxusní parfémy či interiérové difuzéry. Když chcete darovat něco minimálně speciálního, jako je ona sama, LUMINIA bude tou nejlepší volbou. Využijte při nákupu slevový kód FORMECZ a kromě slevy získáte personalizaci vybraného produktu zdarma.

Představte si dar, který v sobě skrývá hned několik potěšení. Dar, jehož vůně jí přinese pocit pohody, klid na duši a dokáže ji jedním přivoněním přemístit na azurové pobřeží s množstvím šťavnatých fíků ve svíčce Fig Mediterranean nebo do sadu rozkvetlých magnolií, díky parfému Magnolia & Tuberose. LUMINIA vonná svíčka s voskem třpytivým jako sníh, odlévaná do Bohemia křišťálu, zdobeného broušeným diamantem je přesně tím, co jste pro ni hledali. Svíčky LUMINIA nejsou unikátní jen svým přírodním složením a neuvěřitelně dlouhým hořením, ale také tím, že vůbec nekouří.

Ručně foukaná, křišťálová nádobka je sama o sobě uměleckým dílem a můžete ji využít i po vypálení svíčky. Dokáže být krásnou šperkovničkou, sklenicí na drink, nádobkou na sypané čaje či vázou na květiny. Se svíčkou darujete nejen vůni, ale také pocit. Jediným škrtnutím zápalky okamžitě navodí pohodu a příjemnou atmosféru. A představte si horkou pěnovou koupel… plamínek svíčky mihotá v tlumeném světle, příjemná hudba v pozadí a koupelna provoněná vším, co miluje. Spolu se svíčkou jí tak darujete také dokonalý aromaterapeutický relax.

Kromě svíček si můžete vybrat také z široké nabídky luxusních parfémů, interiérových difuzérů nebo vůní do auta. Všechny produkty jsou dostupné v sofistikovaných kombinacích vůní. Ať už je to vůně mořského vánku v kolekci Amber Marine, toskánské bazalky a marocké máty v kolekci Basil Verde, vůně santalového dřeva a mámivého pižma v kolekci Santal Noir, rozkvetlého jižanského pobřeží v kolekci Wild Jasmine, nebo éterického bílého čaje v kolekci White Tea & Jasmine. Prohlédněte si celou nabídku produktů LUMINIA a najděte vůni, která bude dokonale vystihovat její osobnost, a kterou jí zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři.

LUMINIA nabízí také možnost personalizace, což dárek udělá ještě osobnějším.

Tip od nás: Vyberte vůni, která by ji potěšila nejvíce a pořiďte jí ji jako set různých produktů. Například set svíčky a parfému nebo vůně do auta, bude dokonalou kombinací. Svíčky i parfémy jsou dostupné v různých velikostech, takže si je můžete kombinovat tak, abyste se vešly do svého rozpočtu. Dárek přijde nádherně zabalený pro dokonalý zážitek z obdarování.

Využijte při nákupu slevový kód FORMECZ a kromě slevy dostanete personalizaci vybraného produktu zdarma.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy