Den matek se blíží, již 14. května slaví všechny maminky. Určitě každou z nich potěší, když si na ni vzpomenete a darujete ji nějakou pozornost z lásky. Potěší určitě kytka, ale můžete vybrat i nějaký dárek víc na míru. Vybrali jsme pro vás tipy, které by mohly potěšit každou ženu.

Květiny, které neuvadnou

Růže je královnou květin a pro svou nádhernou vůni, neobvykle krásný tvar a kouzelné aromaterapeutické účinky je po staletí považována za symbol ženskosti a krásy. Ještě koncentrovanější vůni růží můžete své mamince dopřát v podobě 100% bio Růžové vody od Saloos®, která skvěle tonizuje pleť, dočistí ji po odličování a připraví pro další kosmetickou péči. Vyniká vysokým obsahem cenných látek a přináší pleti okamžitou hydrataci. Díky praktickému balení a všestranným možnostem využití se stane neocenitelným pomocníkem v péči o pleť, tělo a vlasy i pro příjemné osvěžení doma, v práci i na cestách.

K zakoupení na: www.saloos.cz

Pro maminku zahradnici vyberte knížku s tipy

Živé ploty, trvalkové záhony, zídky, cestičky, zahradní domky či terasy. To všechno jsou témata, s nimiž se na Danu Makrlíkovou obracejí diváci jejích pořadů. Právě proto dala dohromady neocenitelného rádce, ve kterém najdete řešení nejčastějších problémů, které vás při tvorbě zahrad mohou potkat. Ryze praktické tipy pro běžné majitele pozemků doplňují profesionální fotografie, osazovací plány a přehledné grafické vizualizace.

K dostání na: www.albatrosmedia.cz

Pro maminku, která si ráda zapisuje

Psaní rukou přináší řadu benefitů, například funguje jako určitý druh meditace. Zapisování myšlenek a pocitů do deníku může mít blahodárný vliv na naši psychiku. Je také dokázáno, a určitě s tím máte svou vlastní zkušenost, že co si napíšeme, to si snáze zapamatujeme. Darujte své mamince nebo i sobě sadu psacích per Pilot dohromady s nějakým hezkým zápisníkem.

K zakoupení zde: https://www.pilotpen.cz/

Koupelová bomba s epsomskou solí

Po relaxační lázni s hořčíkem se můžete těšit na klidný spokojený spánek. Tým utěšitelů složený ze silic z levandule, heřmánku a neroli naplní vzduch konejšivou vůní, zatímco oživující epsomská sůl pomáhá unaveným svalům navracet balanc.

Více voňavých produktů v edici pro maminky najdete na: https://www.lush.com/cz/cs/c/den-matek

Luxusní svíčka s personalizovaným věnováním

Darujte nádhernou svíčku z přírodních olejů a s originálním mixem esenciálních olejů, které vytváří zajímavé voňavé kompozice. Svíčka Luminia je odlita do krásného Bohemia křišťálu, který pak můžete využít jako šperkovnici nebo dózu na čaj či drobnosti. Nyní k dostání s možností personalizovaného věnování, které podtrhne jedinečnost tohoto dárku.

Svíčky najdete na: https://cz.luminia.com/

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy