Celosvětově známé šumivé víno Prosecco Mionetto se v Česku nově propojilo se světem módy. Italská značka oblíbeného Prosecca se odráží v limitované kolekci spodního prádla přední české návrhářky Terezy Vu, kterou představila během módní přehlídky v Lounge baru Mánes v Praze.

Spojení hedvábí a krajky

„Práce pro značku Mionetto je pro mne zcela nová zkušenost a zároveň moc příjemná výzva. Spojení kvalitního italského pití s luxusním spodním prádlem mi dává smysl, navíc Prosecco miluju,“ říká návrhářka Tereza Vu. Kolekce nabízí kousky rafinovaného, elegantního a sexy spodního prádla z hedvábí a krajky. Nese se ve světlých odstínech zlaté a smetanové, jež vystihují a podtrhují reálné barvy Prosecca.

Pět modelů představuje pět konkrétních lahví

Kolekce je kombinací setů podprsenek s kalhotkami spolu s noční košilkou. Celkem pět modelů představuje pět konkrétních lahví z širokého portfolia Prosecca Mionetto. Každý model v sobě odráží mimořádnost té, kterou reprezentuje. „Jednotlivé lahve jsou symbolizovány úrovní exkluzivity daného modelu. Kolekce je konzistentní, aby vše perfektně ladilo, nicméně je možné v ní nalézt i dílčí nuance. Například model pro růžové Mionetto Rosé je doplněn o organžové minišatičky, pod kterými najdete světle růžové kalhotky. Modelem pro nejluxusnější Mionetto Cartizze je hedvábná košilka s krajkou,“ popisuje kolekci Tereza Vu. Decentní noční košilku na módní přehlídce předvedla modelka Eliška Bučková. „Jsem ráda, že jsem mohla být součástí tak krásné přehlídky, jejíž kolekce byla inspirovaná Itálií a Proseccem, což je dokonalá letní kombinace pro každou ženu,“ doplnila Bučková.

Prosecco a móda

„Propojit Mionetto s odvětvím módy bylo naším koncepčním cílem již delší dobu. Podle nás jdou totiž italské Prosecco a móda, která k Itálii bezesporu patří, spolu ruku v ruce. Máme proto obrovskou radost, že jsme společně s Terezou mohli vytvořit toto výjimečné spojení, jehož výsledkem je tak exkluzivní kolekce spodního prádla,“ říká Marek Žižkovský, manažer značky Mionetto pro Českou republiku.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy