Jako přední značka sexuálního wellness, která se věnuje vytváření příjemných, multismyslových zážitků pro spotřebitele – kdo jiný než Satisfyer by vám mohl pomoci najít perfektní dárek pro potěšení pro svého šťastného příjemce?

Který Satisfyer v tomto vánočním období prostě potřebujete? Který z nich je ideální dárek pro vašeho nejlepšího přítele? Kterou byste darovali svému partnerovi?

Ať už jste byli zlobiví nebo hodní, je to nejkrásnější období roku a vy si určitě zasloužíte zakončit rok 2021 na vysoké úrovni.

Pro každého něco!

Od žhavých luxusních produktů po malou sexuální hračku, kterou dáte do vánoční punčochy, elegantní, která potěší módní nadšence, nebo něco, co nikdy nezklame – už nehledejte, perfektní dárek je na našem seznamu! Odborníci ze Satisfyer sestavili čtyři různé kategorie s neuvěřitelným výběrem produktů pro vaše blízké.

Posaďte se, uvolněte se a užijte si našeho průvodce dárkem:

Žhavé bílé vánoce

Pro+ G-Spot

Vibrátor Pro + G-Spot byl vyvinut speciálně tak, aby dráždil zároveň váš klitoris a bod G. Speciální flexibilní zakřivení a mohutná špička zajišťují přesnou stimulaci bodu G, zatímco vás intenzivní pulzování přivádí do extáze.

DPC: 1550 Kč

Double Joy

Náš Double Joy stimuluje oba partnery během sexu. Díky designu ve tvaru písmene U zajišťuje smysluplnou stimulaci klitorisu, bodu G a penisu. Tuto moderní hračku lze ovládat na dálku pomocí aplikace!

DPC: 1030Kč

Twirling Joy

Silikonový model Satisfyer Twirling Joy stimuluje pomocí cirkulujících vibrací všechny erotogenní zóny, třeba klitoris, stydké pysky nebo prsní bradavky. Vibrace lze ovládat přes ovládací panel nebo aplikaci Satisfyer Connect. 

DPC: 1290 Kč

Mono Flex

Díky 2 silným motorkům, bezešvému provedení z plného silikonu a současné stimulaci bodu G a klitorisu se model Mono Flex stane hvězdou každé sbírky pomůcek. Celkový dojem doplňuje elegantní design a ovládání pomocí aplikace. DPC: 1550 Kč

Tak který si vyberete?

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy