Kabáty, svetry a vysoké boty nyní hrají prim v každém šatníku. Pojďte načerpat inspiraci a svoji garderobu oživte díky našim tipům. Náš výběr modního oblečení i doplňků vás může přivést také na nápad na dárek pro své nejbližší.

Kabelka pro každou ženu

Kabelka pod stromečkem potěší snad každou ženu. Model určený do kanceláře oživuje hravá mašle. (Deichmann, 499 Kč)

Delší bunda jako výbava do zimy

Kabáty a bundy sice vydrží několik sezón, ale oživit čas od času zimní šatník novým kouskem, a ten starý třeba poslat o dům dál, není rozhodně na škodu. V této hřejivé parce vám zima zaručeně nebude. (Cellbes, 2899 Kč)

Papuče jsou v zimě nepostradatelné

Krásné domácí obuvi není nikdy dost. Nohy v teple při vaření i při relaxu s knížkou nad hrnkem dobré kávy, vám zaručí tyhle hřejivé krásky zdobené mašličkou. (Deichmann, 199 Kč)

Buďte nepřehlédnutelné

Červená je typickou vánoční barvou. Proč tedy nezvolit na Štědrý večer šaty v této barvě? V krajkovém modelu budete královnou (nejen) tohoto večera. (Cellbes, 1399 Kč)

Vzory frčí

Pleteniny jsou vděčným dárkem, kterým nikoho nezklamete. Obzvlášť, pokud pod stromečkem objeví tento krásný vzorovaný kardigan. (Cellbes, 1399 Kč)

V teple se stylem

Náplety jsou hitem letošního podzimu. Nejenže udrží nohy v teple, ale působí jako zajímavý prvek, který obuv vzhledově oživí. (Deichmann, 1199 Kč)

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy