Zdroj: NATULIQUE

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy. I přes veškerou snahu však občas čelíme nepříjemnému zvýšenému vypadávání vlasů. Na vině může být nevhodná vlasová kosmetika, hormonální výkyvy, špatná strava, nemoc či stres. Žvýkací tablety příznivě působí proti vypadávání vlasů, obsahují cenné živiny a minerály, jako jsou např. biotin, vitaminy A, C, kyselina listová a mnoho dalších. Naopak v nich nenajdete cukr, lepek, laktózu, konzervanty, umělá barviva a aromata. Bez obav je mohou užívat i veganky. Novinku koupíte například na webu www.happy-hair.cz.

Co vše dokáží žvýkací tablety?

Péči o vlasy NATULIQUE netřeba představovat. Svůj sortiment vlasové kosmetiky Anti-Hair Loss (šampon, kondicionér a sérum) nyní doplňuje novinka v podobě žvýkacího doplňku stravy. Přírodní žvýkací tablety NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SUPPLEMENT posilují vlasové folikuly esenciálními živinami, vitaminy a minerály a přispívají tak k:

  • Udržování normálních vlasů a pokožky hlavy
  • Normální pigmentace vlasů a pokožky hlavy
  • Normální funkci imunitního systému
  • Normální funkci nervového systému
  • Ochraně buněk před oxidačním stresem
  • Normálnímu metabolismu.
Zdroj: NATULIQUE
Zdroj: NATULIQUE

V přípravku najdeme celou řadu cenných látek, například biotin – vitamin B7, vitaminy A, C, kyselinu listovou, ale také riboflavin, zinek, či selen, které efektivně vyživují řídnoucí vlasy a vnitřně podporují jejich růst.

Doporučené denní dávkování je tři žvýkací tablety denně, optimálně po dobu tří měsíců.

Ideální je doplněk stravy doplnit také o vlasovou péči této řady.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO – jemný veganský šampon proti padání vlasů obsahuje ty nejkvalitnější a nejčistější ingredience, jako například kyselinu olejovou, apigenin, zázvor, růžovou vodu, aloe vera a další účinné složky. Posiluje vlasové kořínky, pomáhá vytvářet nové folikuly a podporuje růst vlasů. Tento šampon v BIO kvalitě neobsahuje parabeny, konzervanty, sodium lauryl sulfát ani další pro zdraví nepříznivé ingredience.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS CONDITIONER – kondicionér je ideální navazující péčí na Anti-Hair Loss šampon. Obsahuje šetrné složky jako například organické aloe vera, mandlový olej a výtažky z oliv, které pomáhají předcházet vypadávání vlasů a stimulují přirozenou regeneraci vlasů s BioScience patentem. Kombinace účinných látek pomáhá proniknout hluboko do pokožky hlavy a stimuluje tak vlasové folikuly a udržuje silné vlasové kořínky.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SERUM – toto jemné sérum je klinicky osvědčený přípravek pro růst vlasů, účinně stimuluje vlasové folikuly a zároveň pomáhá předcházet jejich dalšímu vypadávání. Aktivní složky pomáhají séru proniknout hluboko do pokožky hlavy a udržují kořínky silné a odolné. Sérum je ideální používat denně po dobu 6 týdnů.

Zdroj: NATULIQUE

Víte že…

Z výsledků nedávných studií vyplývá, že po prodělání covidu – 19 se potýká s problémy vypadávání vlasů až 22 % ! Tato nepříjemnost je dalším postkovidovým syndromem podobně jako ztráta čichu/chuti, obtíže se spánkem, bolest kloubů či celková slabost. Dokonce se v této souvislosti často skloňuje také dočasná alopecie, tedy ztráta vlasů na části či celé hlavě.

Podpořte své vlasy preventivně řádnou péčí !

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Proč jsou venkovní sauny tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy