Kombinací vitamínu D, hořčíku a vápníku podporuje nový doplněk stravy Salus Saludynam 250 ml hned trojí silou udržení normálního stavu kostí a správné činnosti svalů. Je tak jako stvořený pro sportovce nebo děti od tří let v období růstu. Na organismus však látky obsažené v této novince blahodárně působí i v mnoha dalších oblastech. Pokud z něj chcete udělat součást své péče o dokonalou kondici, zúčastněte se naší soutěže. Přípravek máme připravený pro 5 výherců.

Další významnou složkou obsaženou v tekutém doplňku stravy Salus Saludynam je zinek, jemuž je připisován příznivý vliv například na stav pokožky, vlasů a nehtů. Podpoří tak vaši přirozenou krásu. Navíc stejně jako vitamín D přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Vzpruhou v náročném období vám přípravek může být díky obsahu hořčíku. Ten totiž přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a zároveň má příznivý vliv na nervovou soustavu a psychiku.

Společnou vlastností přípravků značky Salus je jejich komplexní složení. Novinka Salus Saludynam 250 ml není výjimkou. Ani v ní tak nechybí výtažky z bylin, například fenyklu a ibišku pro správné trávení. K příjemné chuti přispívají koncentráty ovocných šťáv z pomeranče, manga, jablka a citronu a také fruktózový sirup. Tekutá forma zpříjemní užívání všem, kdo neradi polykají tablety. Navíc jsou v ní obsažené živiny už rozpuštěné, a tak jsou trávicí soustavou rychleji vstřebatelné.

Pojďte s námi soutěžit

Na doplněk stravy Salus Saludynam 250 ml se může těšit pět výherců této soutěže. Chcete-li se do ní zapojit, zodpovězte správně soutěžní otázku:

Kromě zmíněných bylin obsahuje Salus Saludynam také výtažek z květů:

  1. heřmánku
  2. pampelišky
  3. sedmikrásky

Správnou odpověď na soutěžní otázku a další informace o přípravku najdete na https://floradix-zelezo.cz/ostatni-produkty.

Správnou odpověď posílejte do 15. 06. 2021 na [email protected]. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy