Ve volné přírodě pomalu odkvétají, vy si ale jejich jedinečnou vůni můžete užívat dál, a to při péči o svou krásu. Stačí zvolit kosmetické přípravky Vandini Sensitive, které jsou, jak název napovídá, vhodné i pro citlivou pokožku. Balíček obsahující krém na ruce, sprchový gel a tělové mléko z této řady získá pět výherců naší soutěže.

Každá produktová řada značky Vandini obsahuje kvalitní květinovou vodu. V případě přípravků určených pro péči o citlivou pokožku jde o fialkovou vodu, která vyniká nejen svou vůní, ale i blahodárnými účinky. Ty svým působením výborně doplňuje i rýžové mléko, které pokožku hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou.

Ve sprchovém gelu Vandini Sensitive Fialky květ & rýžové mléko se o vaše tělo při každodenní očistě stará i slunečnicový olej, výtažek z aloe pravé a niacinamid, tedy derivát vitamínu B, který má péči o pleť v popisu práce. Pozornost si zaslouží i konzistence gelu, který vám vzhledem možná spíše připomene tělové mléko.

Poté už přichází ke slovu hustý, a přitom snadno roztíratelný Vandini Sensitive Tělový Lotion Fialky květ & rýžové mléko, jehož složení mluví samo za sebe. Pokožku hydratuje a vyživuje trojí silou rýžového mléka, bambuckého másla a slunečnicového oleje.

Součástí řady i balíčku pro výherce této soutěže je také Vandini Sensitive Krém na ruce Fialky květ & rýžové mléko, který vaše ruce ošetří a provoní, kdykoliv to budete během dne potřebovat.

Všechny přípravky značky Vandini jsou bez parabenů, silikonů a látek na bázi ropy. Výrobce navíc dbá na to, aby veškeré výrobní procesy probíhaly s co možná největším ohledem na přírodu a trvalou udržitelnost. V roce 2017 dostala značka Vandini osvědčení vydávané společnosti ClimatePartner, která ji označila jako klimaticky neutrální.

Pojďte s námi soutěžit

Chcete-li se zapojit do soutěže o balíček kosmetiky Vandini Sensitive, zodpovězte správně tuto otázku:

Výrobcem kosmetiky Vandini je firma:

  1. norská,
  2. německá,
  3. novozélandská.

Správnou odpověď i další informace o přípravcích najdete ZDE.

Správnou odpověď posílejte do 22. 05. 2021 na [email protected]. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Přípravky značky Vandini a spoustu přírodní kosmetiky můžete z pohodlí domova pořídit na e-shopu www.liftea.cz. Najdete zde i doplňky stravy a potraviny v bio kvalitě. Nechybí ani ekologické prostředky pro péči o domácnost.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy