Opalování, plavání nebo časté pocení představují zátěž pro kožní bariéru našeho těla. To reaguje vyrážkami, suchou, olupující se pokožkou nebo častějším spálením sluncem. Řešením mohou být lehké rostlinné oleje doplněné o aktivní látky z perel nebo hedvábí, které pleť chrání před vysoušením a zklidňují ji. Cecília Blanárová, spoluzakladatelka české kosmetické značky Smyssly, doporučuje vsadit na mandlový a makadamový olej, které jsou hlavními ingrediencemi Hedvábného a Perlového oleje Smyssly.

Po koupeli a sprše je vhodné používat tělové oleje, které uzavírají vlhkost v pokožce lépe než krémy a mléka. Olej vytváří druhý kožní film, díky němuž je pleť lépe chráněna před vnějšími vlivy. Skvělý je mandlový nebo makadamový olej, jejichž menší molekuly pronikají do pleti lépe než částice olivového či kokosového oleje. Isopropyl Palmitate, který je derivován z přírodních zdrojů, napomáhá dobré roztíratelnosti produktu a umí snížit riziko vzniku vyrážek a ekzému. Hedvábný protein dodává pleti hebkost a pružnost, perlový prášek pokožku rozjasňuje a vyživuje. Aby výrobky plnily svoji funkci na 100 %, je podle ní nutná každodenní aplikace a nešetřit na množství aplikovaného přípravku.

Hedvábný olej

Hedvábný olej na tělo se snadno roztírá a proniká hluboko do pokožky, čímž zvyšuje její elasticitu. Hydrolyzované hedvábí zajišťuje hydrataci, hebkost a svěžest pokožky, mandlový a makadamový olej ji vyživují a zklidňují. Výrobek zakoupíte za 820 Kč na Smyssly.com nebo v butiku.

Chcete vyhrát náš balíček? Odpovězte na otázku:

V jaké velikosti balení můžete zakoupit hedvábný olej SMYSSLY? Nápověda na  https://www.smyssly.com.

  1. 50 ml
  2. 75 ml
  3. 125 ml

Výherní balíček od SMYSSLY obsahuje hedvábný olej na tělo. Balíčky jsou připraveny pro 3 výherce.

Správné odpovědi zasílejte do 10. srpna 2020 na e-mail [email protected] s heslem  SMYSSLY. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Toužíte po domácím saunování? Infrasauna pro jednoho od SaunaSystem je ideálním řešením!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy