Možná nevidíte důvod, proč slavit 14. února jako svátek všech zamilovaných. Přesto však tento den můžete vzít jako výzvu. Udělejte si hezký den a potěšte sebe nebo milovanou osobu. Ať už je to partner nebo kamarádka. Přinášíme vám tipy, čím překvapit.

Valentýnská kolekce od Lush plná lásky

American Cream – nahatý sprchový krém

Koupelová bomba Peachy

Pro krásný večer a příjemnou koupel ani nepotřebujete partnera ve vaně, stačí vám voňavá ručně vyráběná kosmetika Lush. Jejich Valentýnská kolekce je výsledek experimentu s tématem ovoce a lásky.
Ty vedly mimo jiné k emoji-inspirované koupelové bombě, dráždivým názvům výrobků a nejčerstvějším sprchovým gelům. 

Většina výrobků z kolekce je bez obalů a každý balený výrobek má
i svou bezobalovou (nahatou) alternativu, která je šetrná k životnímu prostředí.

Darujte Valentýnku v podobě šampaňského

Originálním přípitkem pro večeři ve dvou je novinka Bohemia Sekt La Fleurve ve speciální bílé lahvi, na kterou můžete lihovým fixem napsat romantický vzkaz své milované polovičce. Originalitě vzkazu se meze nekladou, můžete ho třeba využít k napsání vašich tajných přání, které byste spolu s partnerem chtěli zažít. V období Valentýna navíc naleznete v mnoha obchodech na lahvi Bohemia SektuLa Fleur zavěšený červený fix, abyste jeho sháněním neztráceli čas.

Láska prochází žaludkem, zkuste zamilované müsli

Hezkým dárkem pro vaše nejbližší bude limitovaná edice müsli s názvem Elixír z lásky.  V Mix it namíchali složení s guaranou, červeným ovocem, ovocnou čokoládou a čokoládovými křupinkami. To vše zabalili do krásného tubusu z dílny uměleckého dua Tomski&Polanski.

Užijte si večer v divadle

Jestli máte rádi kulturu, neváhejte a vydejte se do divadla. Vezměte s sebou svou drahou polovičku, kamarádku, někoho z rodiny nebo si užijte večer jen tak sami se sebou.

Náš tip: Komedie s Jaroslavem Duškem v hlavní roli je zárukou humoru a zároveň obsahují i hlubší myšlenky o životě, které jsou vtipné a zároveň pronikavé. Takové je i další představení v Divadle na Jezerce, které je popisováno jako “včelí adaptace” s názvem Sláva strojů a měst. Jedná se o příběh na motivy stejnojmenné knihy Jaromíra Rašína. Společně s výtvarníkem Petrem Niklem a performerem Ondřejem Smeykalem inscenuje divadelní adaptaci neuvěřitelného příběhu amerických inženýrů, německého redaktora a českého včelaře jako bzučivou grotesku. Sám se také představí ve všech ženských i mužských rolích, takže o zábavu jistě nebude nouze.

A co vy, oslavíte 14. února? Čím si uděláte radost?Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy