Foto: pexels

Čas pádí neustále kupředu a příjemný vzhled bude prioritou i novém roce. Vylepšené materiály a špičková technika už profesionálům dovolují vytvořit hmatatelné výsledky, které nezanechávají téměř žádné stopy. Stále totiž platí, že výsledný efekt by měl působit přirozeně a splynout s pacientem. Toto budou největší trendy v estetické medicíně pro rok 2021 podle MUDr. Lucie Kalinové Ph.D., vedoucího plastického chirurga pražské Brandeis Clinic.

1. „Baby Botox“

Látka botulotoxin je zlatým standardem pro mazání vrásek. Možná je na sobě ještě nevidíte a záhyby na čele, kolem očí nebo mezi obočím vám nic moc neříkají, ale tahle známá anti-aging léčba je i perfektní prevencí, aby se neobjevily nebo neprohlubovaly. Pár injekcí během přestávky na oběd dvakrát ročně pomáhá udržet velmi aktivní svaly na obličeji pod kontrolou a váš vzhled svěží bez známek stresu a únavy.

„Baby Botox“ je speciální technika aplikace tohoto zázraku. Více míst aplikace s menším množstvím účinné látky pomůže k vyhlazení jemných linek a vrásek, ale zachová plně mimiku. Nejdůležitější je správná injekční technika a kvalitní materiál. Dobře si vyberte lékaře, který ví, jak aplikaci provést, vyhnete se tak nepříjemnostem jako je pokles obočí nebo strnulý výraz. Botulotoxin může při správné aplikaci dopomoci k vytaženějšímu obočí, tzv. Foxy Eyes, které jsou jednou z posledních novinek v estetické medicíně. Ošetření se provádí injekčně (je bezbolestné) a trvá 20 minut.

2.  Body Sculpting

S novým rokem přichází samozřejmě i chuť dostat naše postavy do nejlepší možné formy. Zimní zásoby je možné vycvičit, ale estetická medicína nabízí zkratku. Navzdory všem technologickým skokům, odstranění tuku a konturování postavy, jednoznačně stále vládne liposukce. U neinvazivních procedur jsou klienti často zklamáni, že jim výsledek nepřinesl, co očekávali. U liposukce jsou možnosti téměř neomezené, odsát tuk lze všude – podbradek, stehna, lýtky, kolena, břicho, záda, paže. Díky anestezii necítíte žádný diskomfort a zkušený chirurg zvládne odsát až 6 litrů tuku během jednoho ošetření.

Technika provedení zákroku prošla za posledních 20 let dlouhou cestou. V dnešní době ji lze definovat těmito pojmy – skvělý výsledek, malé jizvy, rychlé zotavení, nízké riziko. Jako součástí operace je možné definovat na břiše „six-pack“, zdůraznit pas, nebo část tuku přenést. Fat Transfer je běžnou praxí pro zlepšení kontur těla nebo korekci různých menších asymetrií. Nejoblíbenější je přenos do hýždí, prsou a obličeje.

3. MD Codes Full Face Treatment

Být nejlepší verzí sebe samé – po probuzení, bez filtru, bez make-upu. To je sen, který lze s dermálními výplněmi a špičkovou technikou aplikace splnit – odstranění kruhů pod očima, vyplnění objemu rtů nebo v oblasti lícních kostí, malá korekce hrbolku na nose, vyrovnání asymetrie a hloubková hydratace pleti.

Jedná se o speciální techniku aplikace pro kompletní omlazení a hydrataci obličeje za pomocí fillerů (výplňových materiálů) s kyselinou hyaluronovou. Důvodem, proč jsou dermální výplně novou „nutností“, není to, že musíte mít kypré rty, ale chceme udržet objemu na strategických místech na tváři a zachovat váš mladistvý vzhled neporušený a při pravidelných návštěvách (cca 1x ročně) téměř nezměněný po několik let. Hollywoodské hvězdy stárnou pomaleji a velký vliv na to mají právě dermální výplně. Ošetření trvá 30–60 minut a okamžitým efektem je omládnutí o 5 až 10 let. Rychlé, bezbolestné a za dobrou cenu. Svěží a odpočatý vzhled zaručen i po probdělých nocích.

4. Tekutá Rhinoplastika

Nos je dominantou obličeje a významně ovlivňuje jeho celkový vzhled. Nespokojenost s jeho tvarem nebo malými nedokonalostmi není neobvyklá, a proto je plastická operace nosu 5. nejčastějším zákrokem v estetické medicíně. Pokud se ale necítíte na chirurgický zásah, nicméně toužíte svůj nos upravit, může být ideálním řešením tekutá rhinoplastika. Úprava nosu s použitím výplní na bázi kyseliny hyaluronové je vhodná pro ty, kteří chtějí srovnat menší nedokonalosti a mírně poupravit vzhled nosu.

Žádná operace, ani rekonvalescence, jen půl hodina vašeho času a dlouholeté starosti o tvar nosu jsou pryč. Kyselina hyaluronová je navíc pro tělo přirozenou látkou a postupně se plně vstřebává. Výdrž výsledku závisí na rychlosti vstřebávání, zpravidla se jedná o 9–24 měsíců. Rychlost a efektivita budou v dalších letech jasné trendy v estetické medicíně a tato procedura je přesně typem, který bude dominovat.

5. Bullhorn Lip Lift

Doplnění objemu a konturování rtů výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové je známé a pro mnoho žen již pravidelné ošetření každých 6 až 9 měsíců. Bullhorn Lip Lift neboli chirurgické zvětšení rtů je řešením pro ty, kteří nechtějí pravidelně docházet na vyplnění a hledají trvalejší řešení, které jim zajistí šťavnaté rty po několik dlouhých let.

Pacientka vidí efekt operace v podstatě ihned a může si svůj nový vzhled naplno užívat už týden po operaci, kdy se odstraní stehy. Jizva je schovaná pod linii nosu a po pár týdnech je téměř neviditelná. Princip operace je jednoduchý, během 45 minut dojde ke změně velikosti philtra (oblast mezi nosními dírkami a rty). Lékař vede řez v linii nosu, odstraní nadbytečnou kůži, pozvedne horní ret a ranku sešije. Bullhorn Lip lift pozvedává červeň horního rtu, a tak mu dodává na objemu a vám zařídí smyslný úsměv na několik let.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Toužíte po domácím saunování? Infrasauna pro jednoho od SaunaSystem je ideálním řešením!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy