Muži mají často problém proniknout do ženské duše. Společné soužití pak může být problematické, případně takoví muži ani nedokážou dlouhodobý vztah navázat. Recept je přitom, alespoň podle našeho názoru, jednoduchý.

Nepředělávejte nás ke svému obrazu

Je přirozené, že se lidé v páru vzájemně ovlivňují a mění. Nemůžete ale čekat, že nás předěláte od A do Z. Naopak nás musíte pochopit a přijmout naši osobnost, náš vzhled, naše chování i životní směr. Nesnažte se nám tedy, obrazně řečeno, na uši věšet extravagantní kruhové náušnice, když preferujeme decentní náušnice pecky. Ano, i náš způsob oblékání a volba doplňků vám může hodně říct o naší osobnosti. Naučte se číst i v našem zevnějšku.

Mluvte s námi – doopravdy

Pro ženy je velice důležitá komunikace – ostatně ta je nezbytná pro všechny mezilidské vztahy. Nesmí ale jít o komunikaci jednosměrnou. Stejně tak jako ženy zajímá, co trápí muže, se chtějí ženy svěřovat. A nestojí jen o bezduché přikyvování. Chceme znát váš názor na danou věc. Věnujte nám tedy při vzájemných hovorech pozornost a nebojte se nám ukázat, co si o dané problematice myslíte. Bytostně naopak nesnášíme, pokud zjistíme, že se jen snažíte zjistit, co chceme slyšet, a jako odpověď nám vracet naši pravdu. To sice může zabrat krátkodobě, dlouhodobý vztah ale takový přístup zničí.

Dvořte se nám

V hloubi duše samozřejmě víme, že vám na nás záleží a že nás milujete. Pomůže nám ale, když to od vás také uslyšíme. Řekněte nám před spaním své ženě, že ji milujete.

Čas od času nás skutečně potěší drobná pozornost – třeba květina nebo tabulka chutné čokolády. Nemusí jít o nic drahého ani rafinovaného. Rozhodně ani nečekáme pozornost každodenně, chápeme, že i muži mají svých starostí dost. Párkrát do měsíce ale nějaká drobnost potěší.

Věnujte nám svůj čas

Zejména na začátku vztahu je potřeba, abychom spolu byli opravdu často – nejlépe každý den. Pro studenty je to samozřejmě jednodušší, zaměstnaní muži již mají své možnosti omezené. Zároveň vás nechceme odtrhovat od vašich přátel. Nemůžete se na nás ale zlobit, pokud nám celý týden říkáte, že máte málo času, a pak strávíte víkend s kamarády v hospodě u piva.

Potřebujeme vědět, že spokojená partnerka je vaší prioritou. Když tento pocit získáme, rády si během vašeho posezení s přáteli zase naplánujeme s kamarádkami dámskou jízdu.

Nebojte se závazků

Nikdo po vás nechce na prvním rande žádost o ruku a příslib potomků. Když ale roky plynou, nemůžete se divit tomu, že očekávání rostou. Ženy, které rodinu chtějí, bohužel nemají tolik času jako muži. Proto očekávejte, že pokud nic nepřišlo do 30. narozenin, četnost otázek na založení rodiny bude narůstat. Nebojte se toho, bude to sice těžké, ale i přes všechny těžkosti jsou děti především radost a stanou se naším největším společným životním úspěchem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy