Už jste slyšeli o udržitelném odličovači? Ušetříte tak nejen své peníze, ale především planetu. MakeUp Eraser nahradí až 3 600 odličovacích ubrousků, vydrží 3-5 let a co je nejlepší – lze jej prát v pračce.

Pokud stále používáte běžné odličovací tampony nebo ubrousky, je čas na změnu. Toto jsou 3 důvody, proč vyzkoušet MakeUp Eraser.

1. Odstraňte veškerý make-up pouze vodou

S jemným ekologickým odličovačem stačí k odstranění make-upu pouze voda. Funguje na základě sacího efektu, kdy se miliony mikrovláken spojí a s pomocí teplé vody skutečně odstraní veškerý make-up pouhou vodou. Obecně platí, že čím je odličovač vlhčí a čím je voda teplejší, tím lépe funguje. Po odlíčení samozřejmě doporučujeme pokračovat v běžné péči o pleť pomocí vašich oblíbených produktů.

Tip: Pokud se vám nechce používat pouze vodu, nezoufejte. MakeUp Eraser je také ideální pro odličovací mléka, pleťové vody a dokonce i tonika. Nahradíte tak běžné ubrousky, což je pro přírodu skvělý začátek.

2. Dobře si poradí s pleťovými maskami

Pokud vás vždycky nejvíc rozčilovalo nekonečné omývání vysychajících pleťových masek, máme pro vás dobrou zprávu. MakeUp Eraser si s nimi poradí. Stačí ji namočit do teplé vody a pleťová maska je pryč. Odstraňuje se úplně, účinně a opravdu šetrně k pokožce.

3. Výhra pro vaši peněženku

Pokud se rozhodnete pro trvale udržitelné odlíčení, nebudete již muset kupovat odličovací polštářky, pleťové vody nebo pleťové krémy. MakeUp Eraser jednoduše vyperte v pračce, například s ručníky, a můžete jej vesele používat. V tomto režimu vydrží až 1000 praní, což odpovídá zhruba 3-5 letům. Představte si, kolik peněz (a odpadu) za tu dobu ušetříte.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy