Možná bydlíte v Kunraticích nebo někde jinde na jižním městě a občas byste rádi zašli na nějaké dobré jídlo do restaurace. Kam ale zajít? Představíme vám novou restauraci u studentských kolejí, která ovšem rozhodně není určena pouze pro studenty, ale hlavně pro milovníky dobrého jídla a pití.

Nejlepší pizza na jižním městě

Představujeme vám nový Restaurant Buddies, kde dávají kuchaři důraz na kvalitu surovin a vaří pouze z čerstvých potravin. To znamená žádná dochucovadla nebo mražené či jinak průmyslově zpracované ingredience. V Buddies mají zkušeného kuchaře, který sestavuje každý týden menu podle dostupných surovin. Menu není nijak rozsáhlé, přesto si v něm vybere každý od vegetariána po milovníka hamburgerů. Pyšní zde mohou být na svou pizzu, a často je slyšet, že právě zde mají nejlepší pizzu na jižním městě. Jinak na menu najdete pokaždé výběr z polévek, salátů, italských jídel i české kuchyně. Vše je ovšem vařeno s lehkostí a chutí, takže si pochutnáte, aniž byste se po jídle cítili nějak špatně. Naopak vám zbyde ještě chuť na dezert, které zde také nabízí.

Navštivte Restaurant Buddies a pochutnejte si

V restauraci si vybere opravdu každý a mimo jídlo si můžete dát také točené pivo či kvalitní víno. Dámy ocení výběr z kvalitních vín a páni zase bohatý výběr kvalitního alkoholu. Moderní interiér působí vzdušně a budete se zde cítit vždy vítaní. Při otevírání restaurace bylo cílem vytvořit na jižním městě kvalitní restauraci, která je přístupná jak studentům, tak i lidem ze širokého okolí. Moc dobrých restaurací v Kunraticích nanajdete, tak určitě tato stojí za vyzkoušení. Můžeme garantovat, že budete odcházet spokojení.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč je infrasauna od SaunaSystem tak oblíbená? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy