Zima už co nevidět nadobro opustí náš kraj. Proto nastává ideální čas k tomu, abychom udělali důkladnou čistku své jarní garderoby. Oblíbené kousky, které dobře vystihují vaši osobnost a jsou stále v dobrém stavu, si určitě ponechejte a nehleďte na to, že zrovna nejsou „in“. Naopak to, co už vám neslouží, nebo nevypadá pěkně, darujte třeba na charitu. Volný prostor, který vznikne, pak můžete vyplnit novým trendovým oblečením. Přinášíme vám několik tipů, jak letos na jaře vnést do svého šatníku svěží vítr.

Jako šelma

Staňte se šelmou velkoměsta díky výrazným zvířecím vzorům. Letos vede zejména motiv leopardí kůže, který se na světových přehlídkách objevil na nejrůznějších kouscích oděvů včetně kalhot, kabátů, košilí i šatů. Pokud vedení módních guru chcete následovat, vybírejte si nápadné vzory ve výrazných barvách. K tomu volte vhodné doplňky, například jednobarevnou kabelku či minimalistické zlaté prsteny.

Neogotika

Jste připravena oslavit i svou temnou stránku? Pokud ano, pak jistě vyzkoušejte look v neogotickém stylu. Nevíte, jak na to? V podstatě můžete nosit téměř cokoli, jen nezapomeňte, že celý outfit by měl působit elegantně až provokativně a měly by v něm převažovat tmavé barvy. Celkový dojem pak můžete doplnit tmavě červenou či hnědou rtěnkou. Tento styl sám o sobě většinou působí velmi nápadně, není tedy nutné ho doplňovat příliš mnoha šperky. Bohatě postačí například jednoduché náušnice nebo váš zásnubní prsten.

Ve skotském stylu

Leopardí motiv není jediným moderním vzorem pro rok 2019. Na módních přehlídkách po celém světě se vyskytly také kostky, a to v té nejnápadnější podobě. Chcete tento trend do svého šatníku zahrnout? Vyberte si košili, svetr či kalhoty, jenž snoubí klasický vzor kostek s extravagantními kombinacemi barev v podobě červené, modré, zelené či žluté. Nezapomínejte ani na vhodné doplňky. Co se týká šperků, nejlépe se hodí kousky v klasickém stylu, například ve formě perlového náhrdelníku.

Levandulová

Barvou roku 2018 byla tmavě fialová, letos dávají módní ikony přednost jemnějším tónům v barvě levandule. Ať už ji budete nosit na šatech, kabátech či halenkách, tato nádherná  barva dodá každému vašemu outfitu nádech ženskosti a jemnosti. Dá se navíc skvěle kombinovat i s dalšími pastelovými tóny, například světle růžovou či banánovou.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy