Foto: Andrey Aboltin/Shutterstock

Zajistit spolehlivé hlídání, když jsou zrovna na hřišti nebo jinde s kamarády. Samozřejmě, pokud je nemáme na dohled, ptáme se, co právě dělají. Kdyby to tak šlo nějak nenápadně zjistit, že? Ale pozor, něco podobného určitě jde! Chytré hodinky odolají vodě a díky dotykovému displeji budou i pro nejmenší děti zajímavou alternativou smartphonu. Přitom na první pohled působí naprosto obyčejně. Ale budou s radostí střežit bezpečí vašich dětí, ať už to bude ve škole o přestávce nebo naopak při volnočasových odpoledních aktivitách.

Přehledná historie pohybu je k dispozici

Foto: Andrey Aboltin/Shutterstock

Můžete zjistit, kde se právě nyní nacházejí a také další detaily. Historie pohybu se zaznamenává, takže budete mít přehled například i nad tím, kudy děti chodí ze školy domů. Spárujte hodinky s aplikací ve svém smartphonu a můžete nastavovat toto malé a nanejvýš důmyslné zařízení i na dálku. SMS nebo krátká hlasová zpráva pro uklidnění duše, ale také praktická svítilna, se kterou si posvítí na klíče při odemykání vchodu. Dětské chytré hodinky v češtině jsou určitě vhodným doplňkem malých školáků. Lehké, multifunkční, barevné a veselé, což je pro řadu budoucích majitelů hodně důležité téma. Výhodou je také snadné ovládání, které si s přehledem osvojí například i předškoláci.

Krátký telefonát osvětlí každou situaci

Nebuďte v nejistotě, děti vám klidně mohou zavolat. Přes aplikaci nastavíte seznam čísel, na která lze s hodinkami krátce zavolat a může mezi nimi být i to vaše nebo partnerovo. Nezáleží na tom, jaký operační systém máte, protože hodinky podporují nejen Android, ale také iOS. Dalším bonusem je výdrž baterie na jedno nabití. Smartphone pro děti se musí nabíjet téměř každý den, ale hodinky vydrží až čtyři dny bez zásuvky, což dnešní mobily jednoduše nezvládnou, pokud nejde o zastaralou tlačítkovou variantu. Zajímavé modely hodinek na vás čekají na cel-tec.cz!

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy