Každý rok řešíme, co kupovat k narozeninám, svátkům, výročí… A teď se ještě ke všemu blíží Vánoce a typický shon kolem nich. Někdo nechává nákupy na poslední chvíli, někdo je řeší s předstihem. V každém případě se nám vždy hodí nějaký tip na vánoční dárek, který nám usnadní přemýšlení a starosti se sháněním pozorností pro naše blízké. A jedním z těch nejdůležitějších dárků je právě vánoční dárek pro tátu.

Originální dárková bedna

Jen málokdy si táta skutečně řekne, co by si jako dárek k Vánocům přál. Věci, které potřebuje, si sám koupí co nejdříve a v jeho koníčcích se třeba tak úplně nevyznáme. Máme pro vás proto vánoční dárek, který bude originální, vtipný a navíc „sázka na jistotu“. Jedná se o dárkové bedny s páčidlem od Manboxeo.cz. Ty dokonale splňují představu o pořádně chlapském a originálním dárku, protože na nich nenajdete ani kousek celofánu nebo mašle.

Stylová a precizně zpracovaná dřevěná bedna je totiž daleko mužnější záležitost než proutěný koš převázaný sametovou stuhou nebo krabička zabalená v roztomilém balicím papíru. Navíc se do ní muž musí dostat přiloženým páčidlem, aby zjistil, co se skrývá uvnitř. A protože bedny od Manboxeo.cz jsou zatlučené skutečně pevně, čeká ho opravdové páčení. Každý muž se pak bude cítit jako dobrodruh, který právě vlastní silou odkryl to největší tajemství. A co vlastně odkryje? To záleží na tom, co má tatínek rád.

Jedinečné chlapské obsahy

Typicky chlapský vánoční dárek je třeba lahev prémiového rumu. Z nepřeberné nabídky každý vybere tu pravou. Co byste řekli na oblíbený rum Diplomatico? Potěší ale třeba i luxusní Ophyum nebo Zacapa XO. Všechna dárková balení s rumem jsou doplněná výtečnou švýcarskou čokoládou, výběrovou jelení terinou a spoustou dalších delikates. Nebo táta preferuje spíše whisky? Pak ho jistě nadchne bedna pro muže s lahví Jack Daniel’s nebo Tullamore Dew.

Dárek na Vánoce ale samozřejmě nemusí sestávat jen z alkoholu. Muž, který má rád dobré jídlo, si bude určitě pochvalovat bednu s páčidlem pro gurmána. Je plná poctivých regionálních produktů v nejvyšší kvalitě. I táta si někdy potřebuje obalit nervy, takže originální dárek může být dárkové balení s netradičními sladkostmi, jaké u nás jen tak neseženete.

A pokud váš táta nedá bez kafe ani ránu, speciálně pro něj je připravený dárkový box s množstvím prémiové kávy a skvělých kávových specialit. No a pokud si nejste jisti, zda ocení zrovna speciality k jídlu, třeba pro něj bude nejlepší vánoční dárek bedna s kvalitní americkou autokosmetikou Meguiar’s nebo dárkové balení pro rybáře plné nástrah, návnad a krmení od českého výrobce.

Nechcete nic riskovat?

Někdy se zdá jako nejlepší řešení, když si dárek k Vánocům vybere obdarovaný sám. Vyhneme se tak tomu, že pořídíme něco zbytečného nebo nechtěného. Zároveň ho ale připravíme o veškeré překvapení. I na to má e-shop Manboxeo.cz řešení. Je jím dárkový poukaz zalitý v betonové cihle, kterou musí táta nejdříve rozbít přiloženým kladivem. Je to vášnivý cyklista? Fotbalový nadšenec, milovník adrenalinových zážitků či mistr grilu? Stačí si vybrat jednu z mnoha dárkových karet. Jelikož není vůbec poznat, co se uvnitř cihly skrývá, čeká ho pořádné napětí. Vydobytý voucher pak může použít na to, co si sám bude přát.

Tak co, už máte vybraný dárek pro tátu k Vánocům? Na Manboxeo.cz najdete více než 200 prémiových obsahů s dopravou zdarma, a to pro muže, ženy i děti. Nemusíte se tedy stresovat běháním po přelidněných obchodech a vymýšlením, čím letos na Vánoce udělat svým blízkým radost.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Proč jsou venkovní sauny tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy