Foto: Pilot

Po prázdninách se vracejí zpátky ke svým povinnostem nejen školáci, návrat se týká nás všech, kdy po létě opět usedáme ke kancelářským stolům. K již tradiční výbavě každého školáka neodmyslitelně patří gumovací pera Pilot FriXion Ball. Protože ale Pilot nezapomíná ani na dospěláky, přináší v letošním roce kolekci elegantních gumovacích rollerů Pilot FriXion Point Clicker určenou právě jim. Značka Pilot dlouhodobě myslí i na naši planetu a představuje další novinku z ekologické kolekce per – kuličkové pero Ecoball z řady B2P.

Od plastové lahve k peru

Nové kuličkové pero Ecoball doplňuje ekologickou kolekci per B2P. Vůbec poprvé jsou součástí složení pera oceánské plasty. To je plastový odpad posbíraný z pláží, oceánů, řek, jezer a břehů vodních toků. Celkový podíl recyklovaného materiálu tvoří 86 %, z toho 2,5 % právě oceánské plasty. Design pera Ecoball je navržen tak, aby připomínal tvar PET lahve. Dokonalé propojení designu a využití plastového odpadu k výrobě Ecoballu podtrhuje i skutečnost, že z jedné PET lahve lze vyrobit až tři pera. Kuličkové pero s vyměnitelnou náplní nabízí maximální komfort při psaní inkoustem na bázi oleje. Díky viditelnosti hladiny inkoustu se vám nikdy nestane, že náplň zničehonic dojde. Hrot z nerezové oceli a s kuličkou z karbidu wolframu zajišťuje vysokou životnost a odolnost proti tlaku vyvíjenému při psaní. Pero Pilot B2P Ecoball se středním hrotem je k dostání v černé, modré, červené a zelené barvě a díky stiskacímu mechanismu je jedním cvaknutím připravené k psaní. Prostě skvělé pero z plastové lahve.

Změna je život, změna je Pilot

Kdo se někdy nezmýlil? Kdo někdy nezměnil svůj plán? Nikoho takového ve svém okolí asi neznáme, ale škrtance v diáři chce mít málokdo. Sáhněte po elegantním gelovém rolleru Pilot FriXion Point Clicker, který díky kouzelnému termosenzitivnímu inkoustu FriXion umožní psát čistě a bez škrtanců. Chybu či změnu jednoduše vymažete gumovacím zakončením pera a ihned přepíšete. Inovativní high tech synergy hrot spojující výhody tenkého jehličkového a klasického kónického hrotu zajistí krásně tenkou a čistou stopu a díky gelovému inkoustu neuvěřitelně hladce klouže po papíře. Pero se stiskacím mechanismem v elegantním černém designu nabízí hned osm trendy barev pro vaše zápisky, poznámky či myšlenkové mapy. A pozor, když inkoust dojde, náplň prostě jen vyměníte a oblíbený roller je opět připravený k psaní. Ekologické a praktické zároveň.

Foto: Pilot

Pilot FriXion Ball nikdy neomrzí

Je čas doplnit školní penály! A co u dětí jednoznačně vede? Jistě že gumovací pera různých barev Pilot FriXion Ball. I chybami se člověk učí, legendárním perem FriXion je však snadno zničí. Revoluční termosenzitivní inkoust lze snadno vygumovat a přepsat, což potěší nejednoho školáka a studenta. Ergonomický tvar pera a příjemná gumová úchopová zóna zajistí komfortní psaní, náplň s jemným gelovým inkoustem se dá po vypsání snadno vyměnit. Pilot FriXion Ball je ideálním parťákem pro upravené sešity bez škrtanců. Na výběr je mnoho zářivých barev i pastelových odstínů a různé šířky stopy. Barva inkoustu odpovídá barvě pera, při výběru tak nikdy nesáhnete vedle. Pokud dbáte na ochranu životního prostředí, tak i tohle, školáky velmi oblíbené gumovací pero, je vyrobeno minimálně z poloviny z recyklovaných materiálů.

Foto: Pilot

Soutěžní otázka:

Kolik per Ecoball je možné vyrobit z jedné plastové lahve?

a) 1
b) 2
c) 3

Tři výherci se mohou těšit na balíček per Pilot v hodnotě 500 Kč. Nápovědu najdete na www.pilotpen.cz.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Proč jsou venkovní sauny tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy