Foto: pixabay

Vánoce a zvlášť Štědrý večer se obecně řadí mezi speciální události, protože jsou zkrátka jen jednou za rok. Štědrý večer přesto může být ještě výjimečnější, než běžné bývá, a to v případě, že se rozhodnete požádat svou drahou polovičku o ruku. 

Pokud pro vás zásnuby nejsou aktuálním tématem, protože už je máte za sebou, nebo naopak jsou zatím v nedohlednu, můžete někomu blízkému pod stromečkem nechat luxusní hodinky, které mu jistě také udělají radost.

Jaký vybrat zásnubní prsten

V případě, že se rozhodnete žádost o ruku naplánovat právě na Štědrý večer, hned u vánočního stromečku, měli byste pochopitelně k této události vybrat vhodný zásnubní prsten. Zásnubní prsteny se nerozlišují podle toho, kdy se chystáte vyslovit, takže pro výběr platí stejná pravidla jako při žádosti jakýkoliv jiný den. Podívejte se na základní kritéria výběru, která musíte zvážit, abyste moment překvapení a míru radosti ze zásnub ještě znásobili.

Při výběru toho správného prstenu hrají zásadní roli vkus a povaha partnerky. Ideální je se u zásnubního prstenu držet materiálu a stylu šperků, které běžně nosí. Lepší vodítko vypovídající o jejím vkusu pravděpodobně nenajdete. To už byste se museli přímo zeptat…

Pokud šperky nenosí, případně se chcete ještě ujistit, zda koukáte po správném typu prstenu, napoví vám také její povaha nebo zájmy. Introvertní povahy či sportovkyně ocení spíše minimalistický prsten a naopak pro ženy, které si rády potrpí na maximální eleganci, byste měli zvážit prsten trochu výraznější, který může být osazený buď diamantem, nebo třeba barevným drahokamem.

Velmi populární jsou v současnosti zásnubní prsteny z bílého zlata, které skvěle vypadají v kombinaci s jedním, případně více diamanty. Diamant nemusí být nikterak velký, minimalistické prsteny s menším diamantem působí moderním dojmem. Samozřejmě můžete zvolit i prsten z jiného materiálu, například z růžového zlata, případně stříbra. Chybu neuděláte ani v případě, že sáhnete po klasice v podobě zlata žlutého.

Foto: pixabay

Udělejte někomu radost luxusními hodinkami

Jestli zásnuby nejsou na pořadu dne, můžete nejen svému partnerovi udělat radost luxusními hodinkami. Luxusní hodinky nepředstavují pouze prostý ukazatel času, zároveň slouží jako módní doplněk. Lze je označit za poměrně praktický dárek – i když je dotyčný nebude nosit denně, například kvůli práci, kde by se hodinky mohly poškodit, alespoň jednou za čas vyrazí do společnosti téměř každý a právě tam díky nim bude sklízet obdivné pohledy.

Je na vás, zda vyberete elegantní hodinky s jednoduchým designem, které nabízí výhradně primární funkci hodinek – tedy dokážou zobrazovat denní čas –, nebo se rozhodnete pro hodinky s více funkcemi. Například nadšenci do automobilů ocení motoristické hodinky s chronografem, stopkami, jež díky několika menším číselníkům integrovaným do toho hlavního dávají jasně najevo, že ten, kdo je nosí, má motoristického ducha. To samé platí o luxusních sportovních hodinkách.

Značka Tissot jako sázka na jistotu

Mezi oblíbené volby v kategorii luxusních a zároveň i poměrně dostupných hodinek tradičně patří stylové hodinky Tissot. Značka Tissot má rozsáhlou nabídku pánských i dámských modelů hodinek s mnoha designy pouzder a ciferníků a s řemínky z různých materiálů – nejčastěji jsou řemínky vyrobeny z oceli nebo kůže, ale najdete i modely s řemínkem z kaučuku, silikonu, textilu nebo titanu.

Naprostá většina hodinek Tissot je vybavena velmi tvrdým safírovým sklem. Safírové sklo je extrémně odolné proti poškrábání, které je při běžném nošení prakticky nemožné. Vzhledem ke křehkosti safírového skla je však třeba dávat pozor na tvrdé nárazy a pády, protože by sklíčko hodinek mohlo prasknout a byla by nevyhnutelná jeho výměna.

Zdroj: altman

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy