I ty nejkrásnější vchodové dveře vypadají daleko lépe, když je ozdobíte dekorací nebo věncem. Přečtěte si článek a zjistěte, jak na to.

Adventní věnec nepatří jen na stůl

Věnce se staly nedílnou součástí Vánoc většiny českých domácností. Často jsou spojovány s křesťanstvím, v Evropě se ale používaly už daleko dříve. Zelené rostliny symbolizovaly život a měly být jakýmsi protikladem ke studené zimě. I to, že má věnec většinou tvar kruhu, není náhoda. Podle křesťanství vyjadřuje Boží věčnost a jednotu, podle ostatních výkladů také například nekonečnost. Věnec na dveřích měl také do domu přivádět skřítky a nadpřirozené bytosti, které domu zaručily v příštím roce bohatou úrodu.

Parádu udělají i jiné dekorace

Pokud nejste fandové Vánoc a nezhlédli jste se v adventním věnci, neklesejte na mysli. Ozdoba na vašich dveřích může totiž viset celý rok nebo ji můžete pravidelně obměňovat. Úžasný je například věneček z levandule, který provoní celé okolí. V nabídce najdete přírodní i umělé varianty, ale také nejrůznější cedulky, závěsné květináče a spoustu dalších. 

Netrapte se složitým upevňováním

Dekorace byste měli vyřešené, jak je ale přichytit? Skvělým řešením je držák na dveře od firmy HT dveře. Podle typu dveří si můžete vybrat ze 2 variant:

  • Magnetický držák – pro vstupní dveře s ocelovým jádrem. Skládá se ze 2 magnetických úchytek, které se přizpůsobí všem velikostem věnců a dekorací.
  • Univerzální držák – pro vchodové dveře s ocelovým i dřevěným jádrem. Připevňuje se pod kukátko a seženete jej ve 3 variantách podle velikosti kukátka.

Díky držákům na dveře vám odpadnou starosti s připevňováním dekorací. Nebudete potřebovat hřebíky ani lepicí pásku a nijak nenarušíte povrch dveří. A příznivá je i jejich cena. Za magnetický dáte 299 Kč a za univerzální dokonce pouhých 99 Kč. Tak který z nich si vyberete?

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy