Zdravý životní styl a moderní výživové trendy přinášejí do našeho jídelníčku nejrůznější novinky. Některé se chvilku ohřejí a pak jsou zapomenuty, jiné u nás rychle zdomácní. Jako třeba smoothie – mixovaný nápoj z ovoce a zeleniny plný energie a živin.

Smoothie i bez mixéru

Nyní si můžete tuto dobrotu dopřávat vždy a všude – a nepotřebujete k tomu ani mixér, ani nekonečnou zásobu zdravých surovin. Česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina totiž přináší na trh atraktivní novinku, tyčinku Fit SMOOTHIE s více než 80% podílem ovocné a zeleninové složky.

Je plná blahodárné vlákniny, která pozitivně působí na náš organismus a pomáhá bojovat s civilizačními nemocemi. Neobsahuje přidané cukry a tuky, a to ani ten palmový. Navíc jsou přirozeně bezlepkové. Tak neváhejte a ochutnejte jednu ze tří příchutí: Fit SMOOTHIE jahoda & rebarbora, mrkev, jablko & pomeranč nebo černý rybíz & červená řepa. Určitě Vás nezklamou!

Pojďte s námi soutěžit

Pokud chcete získat jeden z dárkových balíčků s výběrem nejrůznějších müsli tyčinek značky Fit, zapojte se nyní do soutěže. Podaří se Vám najít správnou odpověď na tuto otázku:

Která müsli tyčinka byla jako vůbec první vyrobena na území ČR?

a) Fit šťavnatá

b) Fit jablko

c) Fit hruška

Nápovědu a další informace naleznete na: www.fit.eu a www.tycinkafit.cz.

Správné odpovědi zasílejte do 19. prosince 2018 na soutez@npmedia.cz s heslem TYČINKA, kdy vylosujeme tři výherce, pro které máme připravené balíčky FIT tyčinek. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy