Druhý ročník Festivalu Ženám proběhne již 30. listopadu v Praze. Jedná se o inspirativní projekt nabitý ženskou energií a zajímavými osobnostmi. Na jednom pódiu se zde setkávají úspěšné a vědomé ženy, ženy šamanky, podnikatelky, byznysmenky, herečky ale i ty tzv. obyčejné se silnými příběhy a nejrůznějšími ženskými projekty. Záměrem tohoto setkání je vzájemná podpora žen a napojení se na své vlastní vnitřní zdroje síly, odvahy, moudrosti.

Bohatý hlavní i doprovodný program

Návštěvníci festivalu se mohou těšit na bohatý hlavní i doprovodný program. V hlavním bloku se představí například úspěšná podnikatelka a průvodkyně žen Martina Brandová, která vezme přítomné ženy s workshopem „Mrcha vs. hodná holčička“ na ráznou cestu k získávání odvahy, sebevědomí a finanční svobody. Dále úspěšná podnikatelka a personalistka českého původu Rostya Gordon-Smith nebo Eva Čejková, zakladatelka projektu www.zenysro.cz. Jak propojit běžný život s duchovní realitou prozradí známá šamanka Karaimi a herečka Kateřina Kaira Hrachovcová se pak s hosty podělí o svých zkušenostech s ženskou sílou, soudržností a podporou.

Doprovodný program potom přinese hudbu, tanec, umění ale také například charitativní bazárek kabelek, jehož výtěžek půjde na podporu dárcovství kostní dřeně. Doprovodný market a bazárek Kabelkománie budou přístupné za symbolickou částku i bez vstupenky na festival, takže přispět bude moci úplně každý.

Kdo je autorem bestselleru Mrcha vs. Hodná holčička?

a) Eva Čejková

b) Martina Brandová

c) Kateřina Kaira

Správnou odpověď posílejte do 15. listopadu 2019 na soutez@npmedia.cz s heslem FESTIVAL ŽENÁM. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy