Neustále sedí u počítače, tabletu nebo televize. Poznáváte v tom svého potomka? Co mu pod stromeček dopřát dárek, který ho od nových technologií alespoň na chvilku odtrhne. Přinášíme tipy na vánoční dárky pro děti i teenagery.

Zábavně-naučná stavebnice

Boffin Magnetic je unikátní česká stavebnice založená na propojení magnetických prvků s elektrickou vodivou plochou. Je určena pro uživatele každého věku – hrát si a učit se je přece důležité pro každého. Všechny projekty jsou pojaté zábavnou, ale i vzdělávací formou a stavebnice je tak tou nejpříjemnější cestou k pochopení základů elektroniky. Jedná se o český výrobek pocházející kompletně z Libeňské dílny. Průvodce světem elektrotechniky zde dětem dělá šílený vědec Boffin, hlavní postava kresleného seriálu. Boffin Magnetic je od dnešního dne k dostání na e-shopu značky boffinmagnetic.com/boffin a brzy dorazí do všech hlavních internetových obchodů za 3 599 Kč.

Pop, rock, r´n´b, hip hop nebo disco?

Rozjeďte párty s L.O.L. Surprise! OMG ReMix Velkou ségrou. Ať už milujete jakýkoliv hudební styl, budete z nové řady L.O.L. hraček nadšeni. Každá ReMix panenka má ráda jinou hudbu a stylizuje podle toho i svůj outfit a účes. OMG ReMix Velká ségra je doslova módní guru. Její vytříbený módní vkus a osobitý styl vás zaujme na první pohled. Panenka má nejen povedený outfit, ale dává si záležet i na pěkném účesu a precizním make-upu. Každá je originál, a to nejen vzhledem, ale také povahou a hudebním vkusem. OMG ReMix Velká ségra Lonestar má třeba ráda country a podle toho ladí i svůj outfit. Zato panenka Pop B.B. je inspirována popovou hudbou a její roztomilá džínová bunda s nabíranou sukní je jako vystřižená z divokých 80. let. Při rozbalování panenky narazíte na 25 různých překvapení a doplňků. Obal je dokonce interaktivní a přehrává hudbu, na kterou můžete s panenkami tančit.

Kouzlo překvapení

Děti překvapení prostě zbožňují. Nadělte jim do balíčku například tajemné šumivé vajíčko FIZZEEZ, které po vložení do vody začne šumět a rozpouštět se. Zakrátko tak vaši nejmenší odhalí, kterou z roztomilých figurek v sobě ukrývalo. Bude to některý z6 druhů dinosaurů, nebo snad nějaké z 12 druhů zvířátek? Šumivé vajíčko FIZZEEZ pořídíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 149,90 Kč.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Proč jsou venkovní sauny tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy