Vstupte do horkých letních dnů s lehkým a hydratačním make-upem

S blížícím se létem trápí nejednu z nás otázka, jaký make-up je ten pravý do parného počasí, kdy naši pleť už od brzkého rána vysouší horké sluneční paprsky. Všeobecně se doporučuje používat hydratační kosmetiku, která zajistí svěžest pleti během celého dne. Jak ale vybrat správný a především lehký make-up? Máme pro vás tip! Vyzkoušejte novinku od značky Artistry Hydra-V.

Ochrana proti sluníčku

Podkladový make-up se dokonale hodí pro ženy, které hledají přípravek, jež pomůže zredukovat nedokonalosti pleti, a přesto působí přirozeně. Artistry Hydra-V je navíc obohacený o vodu z norských fjordů a výtažek z havajské palmy acai, jenž pomáhá udržovat v pleti hydrataci pro svěží vzhled. Dále obsahuje průsvitné pigmenty, které rovnoměrně rozptylují světlo a pleť příjemně prozařují. Make-up nabízí také široké spektrum ochrany SPF 15 PA++, které zabrání spálení od slunce.

Šest různých odstínů

Přípravek je k dispozici v šesti odstínech, které dokonale vyhovují všem tónům pleti. Make-up je dermatologicky testován, je nekomedogenní, bez parfemace a vhodný pro citlivou pleť. Lahvička s praktickým kapátkem umožňuje při nanášení přesné dávkování optimálního množství.

MOC 1 260 Kč

Pojďte s námi soutěžit

Chcete vyhrát Artistry Hydra-V™ Lehký podkladový make-up od společnosti Amway. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Jakou ochranu SPF má make-up Artistry Hydra-V™ ?

a) 5 SPF

b) 10 SPF

c) 15 SPF

Správné odpovědi zasílejte do 4. července 2018 na soutez@npmedia.cz s heslem AMWAY, kdy vylosujeme pět výherců. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí finská sauna od společnosti Saunasystem.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy