Máte na ruce zásnubní prstýnek? Možná už máte dokonce vybrané datum svatby. Před vámi je tolik povinností, že si je ve chvílích euforie, kterou právě prožíváte, ani neumíte představit. Otázkou, jestli si ho vezmete, totiž všechno právě začíná.

Rozhodujte dle své vůle

Dobrá zpráva je, že jediné, co musíte splnit, je přítomnost oddávajícího a svědků, před nimiž vyslovíte své ano. Ostatní už záleží jen na vás dvou. Bez ohledu na to, jestli si necháte udělat svatbu na klíč, spolehnete se na rady kamarádek nebo využijete zkušenosti a organizační schopnosti svatební koordinátorky, určitě přemýšlíte o tom, jak vše zařídit tak, aby vaše svatba byla dokonalá. Bude v momentálně oblíbeném boho stylu či klasická? Třeba jsou vaše představy úplně jiné, a zatím se stále nemůžete rozhodnout, jak má váš velký den vypadat.

Na komorním pop-upu, který již podruhé pořádá květinová dílna a obchod květinami luka:sh na pražských Vinohradech, najdete inspiraci k tomu, aby byl váš svatební den nezapomenutelný.

Moderní dekorace

„V dekoracích se používá množství květů a zeleně, jen se snižuje rozbujelost dekorací, aby svatebčané na sebe přes ně viděli. Pokud se do nedávna dávalo přednost sekulárnímu uspořádání menších stolů, nyní se trend obrací k velkým tabulím a tím i uzpůsobení květinových dekorací. Styl šatů se zjednodušuje, aby vynikla krása nevěst a sofistikovaněji zpracované kytice, než tomu bylo dříve, “ přibližuje současné trendy Lukáš Tvrdý, florista a spolumajitel značky luka:sh.

Inspirace z květinové dílny

Od pátku 18. do neděle 20. října můžete obdivovat neobvyklé svatební kytice i dekorace z květinové dílny luka:sh, objevíte neskutečně působivé snubní prstýnky NOMIO by Milan Nováček, slow fashion svatební šaty Férovky, originální dekorace Svatbaret, svatební přání a pozvánky od Jitky Zajíčkové, šperky na míru od Daloo, neotřele otrlé dekorace Eterle, slaďoučké CupCakes Veronika a minimalistická a chic psaníčka Folbeur, protože i nevěsta potřebuje mít po ruce pár nezbytností.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy