Znáte Almara Soap? Ručně vyráběná mýdla nejrůznějších tvarů a vůní? Při výrobě těchto mýdel nejsou používány žádné prefabrikované suroviny. Mýdla jsou vyráběna od základu ručně tradiční metodou za studena, kdy se spojují tuky se zásadou a chemickou reakcí dochází k jejich saponifikaci, čili zmýdelnění. Navíc jsou používány pouze rostlinné oleje té nejvyšší kvality, často lisované za studena.

Proč přírodní a ručně vyráběná mýdla?

Přírodní mýdlo vyrobené metodou za studena – čili smícháním zásady (dříve potaše vyrobené z dřevěného popela, v moderní době louhu) s olejovou směsí spolu s dalšími přísadami a následným ztuhnutím ve formě – je tradiční produkt, který lidé používají už od nepaměti. Takové mýdlo obsahuje přirozeně vzniklý glycerin a také nezmýdlitelné oleje, které spolu s přidanými ingrediencemi pečují při mytí o pokožku a na rozdíl od komerčních, levných glycerinových mýdel ji nevysušují. Sami poznáte, že při mytí přírodním mýdlem vyrobeným touto metodou budete mít pokožku vyživenou, jemnější a kvalitní a nebudete potřebovat tělová mléka a krémy.

Pleťové oleje

Pleťový olej je pečlivě namíchaný pouze z čistých, účinných přísad a vhodný pro denní i noční použití místo klasického krému. Na výběr máte ze tří variant: pro mastnou pleť, kterou mohou trápit nedokonalosti a rozšířené nebo ucpané póry, pro suchou a choulostivou pleť se sklony k podráždění, které dodá jemnou a zároveň intenzivní péči spolu s antioxidačním působením, a pro zralou pleť, která potřebuje speciální péči a nemá problémy s ucpáváním pórů.

Pleťové masky

Masky od Almara Soap jsou vyráběny v práškové formě. Vydrží tak déle, aktivují se až při kontaktu s tekutinou. Bright Face je maska s peelingovým efektem vhodná pro všechny typy pleti. Clean Face je maska na mastnou a problematickou pleť. Pink Face je maska na suchou a zralou pleť.

Pojďte s námi soutěžit

Jakou složku obsahuje pleťová maska Clean Face?

a) kurkumu

b) levanduli

c) zelený čaj

Správné odpovědi zasílejte do 2. července 2020 na e-mail soutez@mediaadvice.cz s heslem ALMARA. Výherce bude kontaktován e-mailem. Pro tři výherce máme připravené balíčky od společnosti Alamara Soap pro jednotlivé typy pleti:

  • Suchá: Ovesný koláč, pleťový olej GLOW, maska Bright Face
  • Mastná: Lemon Tea Tree, pleťový olej PURITY, maska Clean Face
  • Zralá: Mořská řasa, pleťový olej BLOOM, maska Pink Face

Více informací naleznete zde: www.almarasoap.cz

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si s partnerem příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí infrasauna pro dva SaunaSystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy