Letošní září bude pro mnoho školáků opravdu velkou událostí. Po několika měsících domácí výuky a letních prázdninách se opět začnou potkávat se svými spolužáky. Úplně poprvé se před školní tabulí objeví také natěšení prvňáčci. Aby byl nástup do školních lavic opravdu stylový, zasoutěžte si se svými malými ratolestmi či teenagery o stylovou výbavu. Kvalitní barevné sešity Oxford a legendární gumovací pera Pilot FriXion v ní nemůžou chybět.

Barvy, kam se podíváš

Kvalitní sešit je základem úspěchu každého školáka. A Oxford je nabízí hned v několika cool barvách!  Zápisky, diktáty, poznámky nebo matematické úlohy půjdou „levou zadní“ s pestrobarevnými školními sešity na jedničku. Oxford, tradiční a největší výrobce populárních bloků, zápisníků a sešitů v Evropě, přináší školní sešity s linkami, čtverečkované nebo s čistými listy ve formátu A4, A5 a A6. V celé nabídce se jednoduše vyznáte díky tradičnímu číslování sešitů podle formátu a počtu listů. Sešity vynikají extra bílým, jemným a hladkým papírem s vysokou gramáží (90 g/m2), který se jen tak nepropíše. Odolné tvrdší desky spolu se zaoblenými rohy zajistí, že každý sešit bude vypadat stále jako nový a bez tzv. oslích uší. Kromě šesti standardních barev rozzáří školní den i neonové barvy z kolekce Soft Touch s unikátním hebkým povrchem.

Nový transparentní design FriXion do sbírky

Když se vloudí chyba, kouzelné pero Pilot FriXion Ball ji jednoduše vymaže a přepíše. Doplňte sbírku v penále pery FriXion Ball v průhledném designu! S těmito legendárními gumovacími pery bude každý sešit hezky upravený a bez zbytečných škrtanců. Velká barevná škála dovolí uspořádat si zápisky do přehledné podoby, tenký hrot Pilot FriXion Ball se bude hodit nejen při matematických úlohách. Nový průhledný design si oblíbí nejen školáci, ale i starší studenti, stejně jako efektivní a komfortní psaní díky ergonomické gumové rukojeti. Náplň lze po vypsání vyměnit, což je ekonomické a zároveň ohleduplné k životnímu prostředí.

Trendy rosegold Clicker

Pište jedním kliknutím. Nejprodávanější roller Pilot FriXion Ball Clicker přichází v módním designu: elegantní tmavě modré nebo černé tělo pera je potištěno trendy rosegold barvou. Peru se stiskacím mechanismem nechybí ani všechny výhody gumovacích per Pilot FriXion, takže pokud se při psaní poznámek zmýlíte anebo se vaše plány zapsané v diáři změní, nic není ztraceno. Gumou na konci pera text jednoduše vymažete a přepíšete. Elegantní a praktické zároveň.

Soutěžní otázka:

Jak se nazývá kolekce sešitů Oxford s ultra jemným hladkým povrchem v neonových barvách?

  1. Soft Premium
  2. Soft Touch
  3. Neon Touch

Tři výherci se mohou těšit na balíček gumovacích per Pilot FriXion a školních sešitů Oxford v hodnotě 500 Kč.

Nápovědu hledejte na stránkách www.oxfordsesity.cz.  

Správné odpovědi zasílejte do 31. srpna 2020 na e-mail [email protected] s heslem  OXFORD. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Toužíte po domácím saunování? Infrasauna pro jednoho od SaunaSystem je ideálním řešením!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy