foto: pexels.com

Jóga se stala v posledních letech fenoménem, kterému se poddává jak ženské, tak mužské pohlaví. Pokud vás jóga také pohltila, zasoutěžte si s námi o tuto knihu, která vás nadchne. Protože Šárka Konečná se rozhodla obrátit svůj život vzhůru nohama a ještě o svojí trnité cestě k sobě samé sepsala knihu, která vás namotivuje!

O knize

Měli jste někdy chuť se vším praštit a obrátit svůj život naruby? Přesně to udělá Šárka, když se vydá do indického ášramu na kurz lektorky jógy. Prodá svůj jediný majetek a vstoupí do tělesného i duchovního výcviku, který změní celé její dosavadní chápání života. Musí čelit svým skrytým obavám, návalům vzteku a bolestným vzpomínkám. Cesta k sobě samé je ale nejen trnitá, je také pestrá a plná vůní jako Indie sama. Knížka vás nenásilně provede světem jógy a příběhem, jak se stát lektorem jógy a přiblížit se více ke svému nitru. Pokud přemýšlíte o cestě do Indie nebo si jen chcete přečíst knížku o plnění snů, určitě je tento osobní deník mladé jogínky skvělou volbou. 

Pojďte s námi soutěžit

Kam se autorka rozhodla podniknout svoji cestu?
a) Čína
b) Indie
c) Rumunsko

Odpověď naleznete zde.

Pro tři z vás máme připravené výtisky knihy Deník moderní jogínky. Správnou odpověď posílejte do 1. října 2020 na [email protected]. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy