Pro všechny, kteří shánějí sladce vonící dárečky, přinášíme tipy na nejoblíbenější produkty z dílny Lush. Zvolíte voňavé bomby do koupele, sprchová mýdla nebo sladké sprchové gely?

Vánoční hroch do koupele

Roztomilý koupelový kamarád je zpět a těší se, až vyšumí v báječnou lázeň v barvě lila, překypující povzbuzující vůní a praskavým práškem, který vám vykouzlí vaše vlastní koupelové ASMR. Kdo by si nepřál pod stromeček vánočního hrošíka?


Sladký vánoční sprchový gel

Vánoční sprchový gel se spoustou třpytek bez obsahu plastu. Namydlete se cukrátkově voňavým kouzlem, které sněžná víla Snow Fairy přináší jenom jednou
do roka.

Místo shonu voňavá koupel

Když vánoční shon vrcholí, dejte si pauzu a malý mátový restart ve vaně. Až vylezete ze třpytivých, zelených a zářivě růžových vod, budete se znovu cítit nabití energií a připraveni svátečně zazářit.

Zlatý tělový peeling

Čas hodit se svátečně do pucu? Vklouzněte do sprchy, naleštěte a zjemněte pokožku tímhle hruškózním peelingem s mořskou solí a silicí z opuncie a špetkou praskavého prášku a zaposlouchejte se do svého vlastního sprchového ASMR.

Baked Alaska mýdlo

Oblíbené vánoční Lush mýdlo vás provede svátky se svěží myslí a hebkou pokožkou. Umyjte se mydlinkami s povzbuzující vůní grapefruitu a citronů se sójovým mlékem a buďte šťastní a veselí.

Další voňavé dárky najdete na https://www.lush.com/cz/cs.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy