Využijte skvělé příležitosti a vychutnejte si Jeseníky s Holbou. Holba je v horách doma a nyní Vám čepuje výhry pro skvělé zážitky. Pro vaše cesty do hor Vás vybaví batohem a 2 větrovkami.

Na výlet do Jeseníků

Je jen na vás, jestli do Jeseníků vyrazíte za sportem, přírodou nebo Ryzím pivem z hor. Každopádně vás čekají skvělé zážitky, které můžete zapíjet Holbou ve stylových horských hospůdkách s pohledem do údolí. Ať je to Holba Šerák, Keprník nebo třeba Horská 10, jedno mají společné. Vaří se podle tradičních receptur a jiskru jim dává horská voda. Holba ji čerpá z podzemních pramenů, které najdete přímo v areálu pivovaru a to je dnes unikátní. Dát pivu to nejlepší je krédem místních pivovarníků, a proto také chmel a slad pocházejí od regionálních pěstitelů z Moravy. Součástí pivovaru je Pivovarský pension, ve kterém můžete přespat v komfortních apartma, muzeum a stylová restaurace s portréty sládků. Pivo vám fortelně načepuje ochotná šenkýřka a ať je to Šerák nebo Keprník, dopřejí vám jedinečný degustační zážitek. Mají jména horských velikánů a do vínku dostaly i jejich majestát. Vychutnejte si Jeseníky.

Víte,že…..?

  • Pivovar Holba získal svůj název podle původní vesničky Holba, která se později stala součástí Hanušovic?
  • Dříve se pivo běžně čepovalo do holby, nádoby o objemu 0,707 litru?
  • Oblíbená jedenáctka Holba nese jméno známého kopce Šerák a Keprník je nejen hora, ale také jedinečný ležák s horským chmelem?
  • Pivovar v květnu organizuje tradiční pěší pochod Pivovarská čtvrtka a v září Pivovarskou slavnost?

Pojďte s námi soutěžit

Pivovar Holba letos slaví:

  • 115 let
  • 135 let
  • 145 let

Pro jednoho z vás máme připravené dvě větrovky a batoh. Správnou odpověď posílejte do 21. května 2019 na soutez@npmedia.cz s heslem PIVO. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Více na www.holba.cz

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy