Do kosmetického světa vtrhla revoluce, která přepisuje dějiny profesionální i domácí péče. Francouzská kosmetická značka uvádí na český a slovenský trh dvě novinky pro ošetření pokožky těla i tváře. Například řada Vital Transfer je vhodná pro péči o pleť v období menopauzy a po ní. Najděte si nejvhodnější typ francouzské kosmetiky pro vaši pleť.

Hormoceutický mechanismus působení

Laboratoře GERnétic Synthèse vyvinuly dva nové hormoceutické krémy: Vital Transfer Visage pro ošetření obličeje a Vital Transfer Corps pro tělo. Oba jsou vytvořeny přesně na míru pleti s pokročilými známkami vlivu ubývajících hormonů, pro niž je typickým průvodním jevem nepříjemná suchost, ztráta elasticity a pevnosti, povadlý vzhled i hluboké vrásky. Působí na hormoceutickém principu, tedy prostřednictvím takových látek, které se v kožní tkáni chovají podobně jako přirozené hormony lidského organismu, ale nevyskytují se u nich žádné vedlejší účinky. Stimulují v buňkách fyziologické funkce a produkci důležitých enzymů jako v období, kdy byla hladina přirozených hormonů ještě optimální.

„Pro nás v GERnétic je to opět velký pokrok, protože nyní dokážeme unikátním komplexem aktivních látek, které na kožní buňky působí podobně jako ženské pohlavní hormony estrogeny, zcela proměnit strukturu pokožky. Máme šanci i ženám po menopauze vrátit chuť pečovat o sebe a vnímat na plno svou krásu,“ uvádí Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka firmy LK SERVIS, generálního zastoupení francouzské kosmetiky GERnétic pro ČR a SR.

Fytoestrogeny jako elixír mládí

Fytoestrogeny jsou látky rostlinného původu, získávají se nejčastěji z červeného jetele, sójových bobů, chmele, Anděliky lékařské nebo různých semen. Účinky jsou velice podobné působení lidskému tělu vlastních estrogenů. U žen mají pozitivní vliv na potlačení nepříjemných příznaků klimakteria, s jejich pomocí lze předcházet některým onemocněním, svůj vliv prokázaly například v případě kardiovaskulárních chorob nebo osteoporózy. Svou unikátní roli hrají rovněž v oblasti krásy.

„Fytoestrogeny dokáží omladit pleť. Stimulují dělení buněk v zárodečné vrstvě pokožky, zlepšují životní cyklus kožních buněk, podporují regeneraci a obnovují energetickou rovnováhu. To ve výsledku přináší pokožce rozjasnění a pevnost. Fytoestrogeny dokáží do určité míry nahradit nedostatek přirozených hormonů a potlačit známky stárnutí. Oproti syntetickým hormonům však nemají žádné vedlejší účinky a kůže je velmi dobře přijímá,“ doplňuje Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic.

Účinky krémů

Oba krémy, jsou obohaceny vysoce hodnotnými fytoestrogeny, které se v laboratořích získávají moderní biotechnologií tak, aby si zachovaly svou plnohodnotnou biologickou účinnost. Mimo to jsou ve složení krémů zakomponovány ušlechtilé oleje a další aktivní látky, které pomáhají zlepšit hutnost, vzhled a stav pokožky. Viditelné je zlepšení pevnosti, nárůst objemu i projasnění pleti. Kontury tváře i těla znovu vystupují, je redukována ochablost kůže.

Přípravky splní nároky i těch nejnáročnějších uživatelek. V současnosti je složení s fytoestrogeny působícími na buněčné úrovni nejlepším typem kosmetické péče pro zralou pleť. Působí jako elixír mládí, který daleko překračuje dosavadní možnosti kosmetického světa. Díky pronikání do nitra buněk zabezpečují oba produkty nejvyšší možnou biologickou účinnost i kvalitu.

Hormoceutický krém na obličej

Obsahuje řadu aktivních složek, mezi nimiž vystupují fytoestrogeny získané z jetele či sójových bobů, které působí jako mimetikum přirozených hormonů. Bílý včelí vosk a skvalen zlepšují kvalitu hydrolipidového filmu pleti. Nativní kolagen zlepšuje strukturu pleti. Mastné kyseliny z lufy, avokáda, sladkých mandlí, Brutnáku lékařského a oříšků Sacha Inci umocňují regeneraci a přispívají k ochraně hydrolipidového filmu. Kalcium, organický křemík a peptidy výrazně zlepšují hutnost a strukturu pokožky. Mořské oligosacharidy přispívají k lepší regeneraci kožních buněk.

Krém aplikujte v malém množství dvakrát denně (ráno a večer) na dokonale očištěnou pokožku dekoltu, krku a obličeje včetně očního okolí, vždy pod denní či noční krém. Lehce rozetřete a jemnými poklepy podpoříte rychlejší vstřebání aktivních látek. K dosažení optimálního efektu je důležitá pravidelná denní aplikace.

Doporučená MOC: 1 440 Kč – 50 ml (K zakoupení v kosmetických salonech GERnétic)

Hormoceutický tělový krém

Ve složení krému jako mimetikum přirozených hormonů působí fytoestrogeny získané z chmelu a sójových bobů. Dále se k aktivním látkám řadí bílý včelí vosk a skvalen, které pozitivně ovlivňují přirozený lipidový film a jeho funkce. Nativní kolagen v kombinaci s chondroitinem zlepšují strukturu a pružnost pleti. Ušlechtilé oleje z oříšků Sacha Inci, mandlí, sladkých mandlí a Brutnáku lékařského zabezpečují lepší regeneraci a posílení ochranného filmu kůže. Kalcium, organický křemík a peptidy proměňují strukturu pokožky, dodávají jí hutnost. Oligosacharidy získané z mořské vegetace zefektivňují regenerační procesy na buněčné úrovni. Mix vitamínů, stopových prvků a aminokyselin doplňují koktejl krásy a mládí tím, že pomáhají pokožku optimálně vyživit.

Krém aplikujte v malém množství 1-2krát denně na pokožku v místech, která mají tendenci ochabovat. Přípravek lze použít na celé tělo jako tělový krém. K dosažení optimálního efektu je důležitá pravidelná denní aplikace.

Doporučená MOC: 2 184 Kč – 150 ml (K zakoupení v kosmetických salonech GERnétic)

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy