Foto: GERnétic

O faktech hovoří tisková zpráva. Emoce jsou ale daleko spíše spojené se zkušenostmi žen a mužů po celém světě, kteří účinnou profesionální péči GERnétic vyhledávají. Proto jsme požádali naše odbornice, klientky a kosmetičky, aby se s námi o své zkušenosti a zážitky podělily.

MUDr. Alena Pčolová, dermatoložka:

Díky složení a výborným vlastnostem splňuje krém Synchro podmínky použití nejen pro řešení estetických nedostatků, vyhlazování vrásek, ale během své praxe jsem tento krém mohla využít u svých pacientů i na řešení dalších kožních problémů, a to s velmi dobrým efektem. Pacienti byli spokojení při použití na promazávání atopického nebo suchého chronického ekzému, viděla jsem, že se pokožka zvláčnila, utlumilo se svědění. Doporučovala jsem ho na zjemnění jizev po akné, po odstranění znamének, před plánovaným či jiným chirurgickým zákrokem, kdy se u pacientů zlepšením imunity kůže jizva lépe a kvalitněji hojí, nevytvoří se keloidní nebo vpadlé jizvy. Nanášením na seboroické a solární odlupující se keratózy jsem pozorovala postupné vyhlazení od šupin, následný zákrok tekutým dusíkem nemusí být potom tak intenzivní a krém pacienti používali i na doléčení po odloupnutí krusty. Při bolestivých trhlinkách se zjemní pokožka také v koutcích úst, je ale potřeba řešit také základ onemocnění, které je vyvolalo. S krémem Synchro jsem byla u svých pacientů vždy spokojená a mohu ho doporučit.

Alena Kimlová – hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic pro ČR a SR: 

Práci bez kosmetického přípravku Synchro si dnes už vůbec nedokážu představit. Jeho mnohostranné využití jak po linii krásy, tak po linii řešení problémů na pokožce je téměř nevyčerpatelné. Vynikající zkušenosti mám při řešení přesušené pokožky. Tato pleť je velmi citlivá, reaguje nezvyklým způsobem, klientka má pocit pálení, podráždění a stažení. Krém Synchro díky své konzistenci (základ tvoří ušlechtilé oleje ze sladkých mandlí a měsíčku), rychle vyvažuje hydrolipidový film, zlepšuje soudržnost kožních buněk, zvláčňuje, zamezuje dehydrataci kůže a zahlazuje vrásky. Snižuje citlivost pokožky. Používá se včetně očního okolí. Klientka velmi brzy získává komfortní pocit.

Jana Boušková, herečka:

Krém Synchro od GERnétic znám už víc než deset let. Stal se mým každodenním „kamarádem“. Mám dost suchou pleť, takže mi úžasně vyhovuje. Používám ho ráno a večer, a když je větší zima, nebo naopak horko, nanáším si ho trochu na obličej i přes den. Vyzkoušela jsem mnoho krémů i renomovaných značek, ale GERnétic mi vyhovuje úplně nejvíc. Mohu ho jen doporučit. Vyzkoušejte ho i vy. 

Dana Vozábová, Gerneticienne, Česká republika

S přípravky jsem měla možnost se seznámit již v minulém století. V roce 1997 jsem začala pracovat jako kosmetička. Během kosmetického veletrhu v roce 1998 jsem se s krémy Synchro a Cytobi setkala poprvé. Poté to bylo na vstupním školení s hlavní firemní školitelkou GERnétic Alenou Kimlovou. To už jsem si Synchro vezla domů.

Přesvědčily mě skvělé účinky obou přípravků, krému Synchro při ošetření mého akné a Cytobi při péči o pleť mojí maminky. Já jsem si v té době na Cytobi připadala ještě moc mladá. Člověk si léčí akné a nepřipouští si, že by mohl stárnout.  Naopak moje maminka i její kolegyně z práce ho používaly jako prevenci proti prvním známkám stárnutí. Skvělý efekt se dostavil takřka okamžitě.

Výsledky s těmito přípravky jsou vždy viditelné již po prvním ošetření, a pokud klientka zakoupí produkty do domácí péče, tak účinek pochopitelně znásobí. Pleť je nejen ošetřena na povrchu, ale efekt revolučních přípravků je vidět. Hluboká regenerace a revitalizace pokožky se podepíše na zevnějšku neobyčejně krásným způsobem. Přináší omlazení.

Tuto výživu bych dopřála každé ženě. Synchro již od puberty každé problematické pleti. Cytobi k dokonalé péči stárnoucí pleti jako večerní třešničku.

V mé rodině tyto krémy považuji za nezbytné. Synchro mám v každé lékárničce na cesty. Používám je jako regenerační přípravek na opálenou pleť v létě. V zimě je pak vždy přibalím na hory, kde odvede svou práci při večerní regeneraci pleti namáhané celodenním pobytem na sjezdovce. Synchro v malém množství natírám také na plosky chodidel, než jdu spát, zvýším si tím imunitu celého těla.

Michaela Minarovýchová, Gerneticienne, Slovenská republika

S krémem Synchro a Cytobi jsem se setkala poprvé před několika lety v jednom kosmetickém salonu, kam jsem nastoupila do zaměstnání ihned po dokončení studií. O schopnostech a jedinečnosti krémů mě přesvědčily vynikající výsledky, které se rychle dostavovaly, skvěle zvolená parfemace přípravků a jejich textura. Když jsem ještě působila na tomto místě, rozhodla jsem se, že v mém vlastním saloně budu zcela určitě s těmito skvělými produkty také pracovat. Nejlepších výsledků jsem docílila u klientek s akné nebo naopak s extrémně suchou pokožkou. A také na sobě, když jsem si popálila prst nebo utržila řeznou ránu na ruce. Krémy přispěly k perfektnímu hojení. Po popálenině není ani stopy, po řezném zranění jen nepatrná jizvička. Navíc od doby, kdy jsem Synchro začala používat i na rty, se mi přestaly tvořit opary, což je vůbec nejlepší možný účinek, který jsem na sobě pocítila, a jsem za to velice vděčná. Jinak se mi opary dělávaly třikrát i čtyřikrát do roka. Doufám, že Synchro se nepřestane nikdy vyrábět, protože si nedovedu představit, co bych si bez něj počala.

Monika Sejkorová, Gerneticienne, Česká republika

Oba přípravky jsou skvělé, ale mojí srdcovkou je Synchro. Známe se šestnáct let a v prvních letech známosti dělalo zázraky především v mé rodině.

Eva Šišková, Gerneticienne, Slovenská republika

Oba přípravky používám, a to zejména pro regeneraci a hloubkovou výživu pokožky, na kterou mají nezanedbatelný vliv díky svému složení. Klientky si oba krémy pochvalují.

Martina Zítková, Gerneticienne, Česká republika

Je to „správná dvojka“. Synchro mě před více než 12 lety přesvědčilo o tom, že zázraky se dějí. A když jsem k tomu po čase přidala Cytobi při ošetřování atopické pleti, jedinou volbou pro mě i moje klientky zůstal GERnétic.

Použití krému SYNCHRO

  • Obličej: na hlubokou regeneraci pleti, dehydrovanou pokožku, příznaky stárnutí, jizvy, ekzémy, spáleniny, po depilaci, zamezuje vzniku mílií.
  • Ruce: stárnutí, dehydratace, stařecké skvrny, jizvy, spáleniny.
  • Poprsí:  na povadlou pokožku, strie.
  • Vlasy:  na ekzémy a lupénku.
  • Tělo: stárnutí, dehydratace, ochablá a povadlá pokožka, jizvy, spáleniny, strie, ekzémy, lupénka.

Synchro zajišťuje optimální výsledky bez rizika alergické reakce.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Toužíte po domácím saunování? Infrasauna pro jednoho od SaunaSystem je ideálním řešením!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy