Zdravé dítě a vitální dítě je přáním všech rodičů. Už během těhotenství předává matka plodu půdu pro vytvoření jeho přirozené střevní mikroflóry, což jsou živé a prospěšné mikroorganismy, které hned po porodu začnou osidlovat trávicí soustavu novorozence. Mikrobiota neboli bakteriální osídlení těla přirozeně narozeného dítěte je zpočátku velmi podobná té matčině. Hned po klasickém porodu je však novorozenec vystaven enormnímu vlivu nových faktorů – patogenů a dalších nežádoucích vlivů, před nimiž je třeba ho ochránit a postupně mu vytvořit za pomoci probiotik silnou a odolnou střevní mikroflóru. Vyhrajte 2 kapičky BIOPRON BABY+ pro děti od narození.

Trávící systém miminek

Miminka narozená předčasně nebo císařským řezem jsou ještě křehčí. Stejně jako ta, která nejsou kojena mateřským mlékem, jenž u zdravé matky přirozeně obsahuje ochranné látky. Právě u nich je na místě suplementace probiotik pro jejich pozitivní vliv na vytvoření přirozené střevní mikroflóry, jenž je důležitým základem pro celkový dobrý zdravotní stav až do dospělosti.

První rok života je také období, kdy si miminka zvykají kromě mléka na pevnou stravu. Trávicí systém je zatím příliš křehký, aby bez potíží zvládl zpracovat některá jídla. To může někdy způsobit narušení rovnováhy střevní mikroflóry, projevující se například nadýmáním, průjmem, křečemi nebo jakýmkoliv bolením bříška, které toto období zcela přirozeně provází. Proto je vhodné doplňovat probiotika, aby naše miminka byla klidná a spokojená. V lékárnách volte prověřené přípravky, které obsahují i další potřebné vitamíny, jenž dítě k prospívání a růstu potřebuje.

Přípravek BIOPRON BABY+ je unikátní kombinací 2 probiotických kmenů a vitaminu D3 pro podporu obnovy rovnováhy střevní mikroflóry. Vitamin D je potřebný pro normální růst a vývoj kostí a přispívá ke správné funkci imunitního systému u dětí. Doporučováno také při a po léčbě antibiotiky. Jedno balení pořídíte v lékárnách za 399 Kč.

Pojďte s námi soutěžit

O jaký vitamin jsou obohacené kapičky BIOPRON BABY+?

  1. B1
  2. D3
  3. C3

Správné odpovědi zasílejte do 27. listopadu 2019 na e-mail soutez@mediaadvice.cz s heslem PROBIO. Výherce bude kontaktován e-mailem. Pro tři výherce máme připravené balíčky s .

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy