Foto: Dovido.cz, Unsplash.com

Možná s přicházejícím podzimem a zimou máte dojem, že už není co kde doma zlepšovat a dáváte si od prací doma oddech. Ale opak je pravdou! Přes chladnější měsíce můžete doma udělat spoustu práce. Práce na zahradě odpadají a také není mnoho činností, které se dají venku dělat. Ale může to být pravá chvíle na předělání podlah, kdy můžete vyměnit vaši starou podlahu za krásnou novou dřevěnou.


Dřevěné podlahy

Můžete si vybrat mezi různými typy dřeva. Volit lze klasické dřevo z jehličnanů nebo dřevěnou podlahu z exotických dřevin. Mezi ně patří dřeviny z teaku, merabu nebo palisandr. Vyznačují se nezvyklými exotickými barvami a tvrdostí, která zaručí kvalitu podlahy. Dřevěná podlaha je pak víceméně nerozbitná a bezúdržbová, jenom ji musíte správně ošetřit ochranným olejem. Mezi osvědčené patří Osmo ochranné oleje, které jsou vyrobeny na přírodní bázi. Ty vaši podlahu ochrání a zaručí ji vysoký lesk. Zároveň však nechají dřevo dýchat, takže je dřevo chráněno při zachování propustnosti.


Dřevěné terasy

Dřevěné terasy jsou u domu nezbytností, jsou evergreenem, který se vám neokouká. Na stavbu dřevěné terasy je dobré si počkat na příznivější počasí. Pokud ale potřebujete fasádu, jsou dřevěné fasády tím nejlepším, co si můžete vybrat. Dřevěné fasády jsou nyní čím dál oblíbenější pro své estetické vlastnosti a funkčnost.

Nezapomeňte veškeré dřevo ošetřit před nepřízní počasí. Netoxické nátěry na dřevo Osmo jsou kvalitní a přitom neobsahují škodlivé látky. Jsou vhodné i na stoly a vnitřní vybavení, které je ve styku s potravinami.

A co vy, jaké úpravy plánujete na podzim?

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy