V době šíření COVID-19 je v rámci ochrany zdraví nutné minimalizovat sociální kontakty, včetně návštěvy lékaře. Lidé s nejrůznějšími zdravotními problémy však stále potřebují odbornou pomoc. Díky online poradně uLékaře.cz (www.ulekare.cz) se mohou spojit s více než 250 lékaři a specialisty na dálku.

ULékaře.cz je největší česká lékařská online poradna. Nabízí vzdálený přístup k lékaři a specialistovi prostřednictvím webové i mobilní aplikace. Lidé tak mohou řešit své zdravotní problémy bezpečně, aniž by sebe, svou rodinu či kolegy a zaměstnance vystavovali riziku, které představují  čekárny ordinací. Online poradna tak pomáhá omezit šíření koronaviru SARS-CoV-2, který COVID-19 způsobuje, a zároveň ulevuje i celému zdravotnictví.

V poradně odpovídají lékaři a specialisté všech oborů a je tak možné konzultovat veškeré zdravotní problémy, včetně těch psychických. V souvislosti s aktuální epidemií je nově po omezenou dobu zdarma zprovozněna i specializovaná poradna na téma COVID-19. Lidé se tak mohou poradit i v případě, že se nedovolají na státem zřízenou linku. Poradna aktuálně hledá finanční podporu, aby mohla dotazy o onemocnění nadále zodpovídat.

Ochrana zdraví zaměstnanců

Online poradnu mohou také využívat celé firmy. Zaměstnavatelé tak nabídnou svým zaměstnancům smysluplný benefit a podpoří zdravé a bezpečné pracovní prostředí. Zaměstnanci díky jednoduché online konzultaci s lékařem více pečují o své zdraví. Často řeší i zdravotní problémy, se kterými by normálně za lékaři nešli. Mohou tak včas podchytit zdravotní problém, který by mohl později vyžadovat komplikovanější léčbu, nebo případně ohrozit i další zaměstnance.

Službu je možné zprovoznit pro zaměstnance firem, klienty zdravotních pojišťoven nebo veřejné instituce v řádu několika hodin. Omezí se tím potřeba lidí fyzicky navštěvovat lékaře, čímž se snižuje i riziko šíření nemocí, včetně COVID-19.

„Služba již nyní úspěšně funguje pro 65 tisíc zaměstnanců velkých firem jako je Česká spořitelna, Continental, Alza nebo Škoda Auto a také nově pro 740 tisíc klientů zdravotní pojišťovny OZP. Aktuálně evidujeme výrazný nárůst využití. Jde o 150–200 konzultací denně a kapacity lékařů stále posilujeme. V nejbližších dnech a týdnech jsme schopni odbavit násobně vyšší množství konzultací. Tento týden například spouštíme poradnu ve spolupráci s Krajem Vysočina pro všechny jeho obyvatele jako pomoc v současné situaci,“ říká Martin Pospíšil, výkonný ředitel společnosti uLékaře.cz.

Jak funguje online poradna uLékaře.cz:

KROK 1: Pacient popíše svůj problém a přiloží fotografie, lékařské zprávy atd.

KROK 2: Do několika hodin se k problému vyjádří praktický lékař.

KROK 3: Vyjádření specializovaného lékaře.

KROK 4: V případě potřeby se ozve zdravotní sestra a objedná pacienta k osobní návštěvě vhodného lékaře.

Co je uLékaře.cz – online lékařská poradna a objednání k lékaři

Největší česká medicínská online poradna, která poskytuje lékařské konzultace a umí najít a objednat pacienty k vhodnému lékaři po celé republice. Služba je poskytována nepřetržitě a lidé se tak mohou zeptat kdykoliv na cokoliv ohledně svého zdravotního stavu, nebo zdravotního stavu člena rodiny. Cílem služby je zjednodušit život všem, kteří řeší nějaké zdravotní problémy. K dispozici je tým odborníků tvořený více než 250 lékaři všech specializací. Poradna je k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Zakladatelem poradny jsou chirurg MUDr. Tomáš Šebek a Ing. Rudolf Ringelhán.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy